Adet Kanı Büyüsü

Geçmişten berri büyüler oldukça talep görmekte olup, bunun nedeni ise olmayan veya olmasını beklemediğiniz şeyleri büyü yaparak ulaşmak olmaktadır. Büyüler aslında iki çeşitte olup, ak büyü kara büyü şeklinde ilerlemektedir. Fakat büyü ak büyü veya kara büyü olmaksızın Allah katında günah olarak sayılmakta olup, kesinlikle yapılmaması gerekmektedir. Büyü çeşitleri arasında yer alan adet kanı büyüsü ise son zamanların en çok tercih edilen ve merak edilen büyülerinden olup, bu büyü çeşitti aslında adet kanını sevdiğiniz ve hoşlandığınız kişiye içirilerek yapılmaktadır. Tabi ki bunun yapılışı bu kadar ile kolay olmamakla birlikte nasıl yapıldığı ve kimlerin yaptığı da merak edilmektedir. Bunun için yazımızın devamında sizlere bu konu ile ilgili açıklamalarda bulunacağız.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Oldukça tercih edilen büyü çeşitlerinden olan adet kanı büyüsü aşk büyüsü olarak da bilinmektedir. Tesirli büyülerden olan adet kanı büyüsü hoşlandığınız ve sevdiğini kişinin size aşık olması ve sizden başka kimseyi gözünün görmemesi amacı ile yapılmaktadır. Bu büyüyü yaptıran kişilerin aralarında ki konuşmalara göre büyü adet kanını sevdiğiniz kişiye içirilerek yapılmaktadır. Tabi ki bunu uygulaması ise detaylarda saklıdır. Bunun için kendiniz deneme yapmamalı ve eğer ki adet kanı büyüsünü yaptırmaya karar verdiyseniz bunu yapan kişiler ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü adet kanı büyüsü kendi kafanıza göre yapılacak bir büyü çeşitti değildir.

Adet Kanı Büyüsü Yapan Kişiler

Medyum ve hocalar adet kanı büyüsü yapmaktadır. Bunun için eğer ki büyü yapmaya karar verdiyseniz mutlaka o hocalar ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü adet kanı büyüsü her ne kadar kulaktan dolma olarak adet kanının içirilmesi ile yapılsa da bu büyünün ayrıntıları da bulunmaktadır. Bazı hocalar okuyarak ve yapılışına dair olan detayları bilerek yaptıkları için kesinlikle adet kanı büyüsü yapmak isteyen kişiler hoca ve medyum ile iletişim kurması şarttır. Aynı zaman da bu büyünün günah olduğu ve kara büyüler arasına girdiği için karar vermekte düşünerek hareket etmelisiniz. Eğer kesin kararlıyım diyorsanız hemen arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın