Aşık Olmak İçin Büyü

İnsanlar bir türlü elde edemedikleri insanın kendilerine aşık olmasını sağlamak amacıyla aşık olmak için büyü uygulamalarını devreye sokarlar. Çok farklı aşk büyüsü uygulaması vardır fakat bunlardan bazılarının diğerlerine göre daha etkili olduğu düşünülür. Kara büyü uygulamaları arasında da yer alan tırnak büyüleri aynı zamanda etkili aşk büyüleridir.

Tırnak İle Yapılan Büyüler

Tırnak ile yapılan büyüler bir noktada diğer aşık olmak için büyü uygulamalarından farklılaşır. Aşk büyülerinin yapılabilmesi için büyü yaptırmak isteyen kişinin gerçekten aşık olması beklenmektedir. Medyumlar bu uygulamaya başlamadan önce büyü yaptırma amacıyla gelen kişinin duygularında samimi olup olmadığını anlamak isterler. Tırnak kullanılarak yapılan aşk büyülerinde ise böyle bir şart yoktur ve ilişkinin meşru olması gerekmemektedir. Bu yönü nedeniyle tırnak büyüleri kara büyü uygulamaları arasında da yer alır.

Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri arasından tırnak büyüsü seçilmişse kullanılan tırnak, büyü yaptırmak isteyen kişinin tırnağı olmaktadır. Tırnak büyüleri farklı yollarla yapılsa da en etkililerinden birisi yedirme yoluyla yapılan büyülerdir.

Yedirme yoluyla yapılan büyüler güçlü etkileri olan büyülerdir ve özellikle bağlama büyülerinde bu yöntemin tercih edildiği görülmektedir. Yedirme yoluyla yapılan büyülerde üzerinde çalışma yapılan materyalin büyülenmek istenen kişiye bir şekilde yedirilmesi ya da içirilmesi esastır. Büyü için üzerinde çalışılan malzemenin büyülenecek olan kişinin bedenine girmesi hedeflenir.

Yedirme yoluyla yapılacak tırnak büyüsünde büyü yaptırmak isteyen kişinin tırnakları kesilir. Tırnaklar yakılarak kül haline getirilir ve böylece aşık olmak için büyü yapılacak olan kişinin yemeğine katılacak hale gelmiş olur. Medyum kesilmiş olan tırnaklar üzerinde gerekli çalışmaları yapar ve tırnakların yakılması esnasında da gerçekleşen büyü çalışmaları olacaktır.

Tırnak büyüleri uygulanan kişiye doğrudan bir zarar vermiyormuş gibi gözükse de ağır psikolojik ve fiziksel etkileri olur. Bu tarz güçlü büyülerin hazırlanma aşamasında çok dikkatli olunması gerekmektedir zira hem büyülenen kişiye hem de büyüyü talep eden kişiye çok ciddi zararlar verebilir. Ruhani varlıklardan destek alınarak yapılan büyülerde açığa çıkan güçlü enerjilerin doğru yönlendirilmesi başlı başına bilgi ve beceri gerektirir.

Bir cevap yazın