Evde Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü demek bir insanın kendi isteği, kendi rızası, başkasının zorlaması olmadan size aşık olması anlamına gelir. Öreğin; aynı iş yerinde çalıştığınız bir kıza doğal olarak gönül vermiş olabilirsiniz. Bu kıza doğal yollarla aşk teklifinde bulunuyor olsanız da hiçbir şekilde size karşılık vermiyorsa işte o zaman aşk büyüsü yöntemini kullanarak kızın kendi isteği ile size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Sadece aynı işyerinde çalışanlar için geçerli değildir. Tanımadığınız bir kızı, erkeği, sevdiğiniz kızı ya da erkeği kendinize aşık edebilmeniz için etkili yöntemlerden birisidir. Aşk büyüsünün tutması için neler yapılmalıdır diye merak ediyorsanız eğer öncelikle gönülden seviyor olmanız birincil hedeftir. Yani sırf zevk olsun diye, keyif olsun diye ya da egolarınızı tatmin etmek için birisini kendinize aşık etmek gibi bir düşünceye sahipseniz böyle bir süreç için büyü etkisini göstermez. Kişiyi ya çok sevmeniz gerekiyor ya da aşık olduğunuzu kendiniz hissetmeniz gerekiyor. Peki, etkili aşk büyüsü nedir kısaca bu konuya da değinelim.

Malumunuz 3 günde aşık etme büyüsü, 7 günde aşık etme büyüsü, 72 saatte aşık etme büyüsü gibi çok çeşit zamanlama ile yapılan aşk büyüleri bulunmaktadır. Ancak normal şartlarda bir aşk büyüsünün tutması için 40 gün gibi bir zamana ihtiyaç vardır. Eğer etkili bir aşk büyüsü istiyorsanız buradaki etkili terimi tamamen tutması hedeflenen bir büyüdür. 40 gün olan büyüyü tercih etmeniz gerekmektedir. Ancak siz 3 günde tutsun ya da 15 günde tutsun diye bir aşk büyüsünden beklentiniz olursa tutma olasılığı %5 ihtimaldir. Eğer canbar aşk büyüsü gibi bir büyü ile birisini aşık etmek istiyorsanız %80 ihtimaliniz vardır.

Evde Etkili Aşk Büyüsü Yapılır mı?

Aşk büyüleri evde yapılmaz. Daha doğrusu bir medyum yanınızda olmadan kendi evinizde çeşitli malzemeler kullanarak dua ederek ya da tılsımlı sözcükler söyleyerek evde aşk büyüsü yapamazsınız. Yapsanız da tutmaz. Medyumlar havas ilminden çok iyi anladıkları için bu süreçlerde kişiye özel çalışmaları kendileri yapmaktadırlar. Bir büyünün yapılma aşaması 7 günü bulabilmektedir.  Bu 7 gün içinde belli aralıklarla işlem yapılır.

Bir cevap yazın