Ayrılık Büyüsünü Kim Yapar?

Ayrılık büyüleri birbirini seven çiftlerin ayrılması için yapılabildiği gibi aile fertlerinden birisinin evinden ayrılması hatta yaşadığı kentten ayrılıp gitmesi için de uygulanabilir. Birçok kişi ayrılık büyüsünü kim yapar diye merak eder ve insanların neden böyle bir büyü yaptırmaya ihtiyaç duyduklarını anlamaya çalışır. İçinde art niyet olan ve çevresinde mutlu insan görmeye tahammül edemeyenlerin bu yola başvurdukları görülmektedir. Ayrıca evli çiftten birisine karşı ilgi duyanlar da ilgi duydukları insana sahip olabilmek için bu tarz kara büyü uygulamaları yaptırabilirler. Ayrılık amaçlı yapılan büyüler güçlü kara büyü uygulamaları olduğu için belirtileri de çok çabuk görülmeye başlar. İlişkilerde ani bozulmalar ve uzaklaşmalar yaşanmaya başlarsa çiftler bunu olağan karşılamamalı ve yaşanan durumu sorgulamalıdır. Birçok çift kendilerine büyü yapılmış olacağını düşünemediği için yaşananları olağan karşılar ve ayrılma noktasına gelir. Özellikle evliliklerde yaşanan bu tür sorunlar mutlaka sorgulanmalı ve aile bütünlüğü korunmaya çalışılmalıdır.

Ayrılık Büyülerinin Yapılışı

Ayrılık büyüleri kişilerin ayrılması ve insanların yaşadıkları yerleri terk etmeleri amacıyla yapıldığı için içlerinde iyi niyet taşımaz. Ayrılık büyüleri yapılırken kara büyü uygulamalarından faydalanılır. Kara büyüler iradeyi etki altına aldığı için insanlara bu yolla istemedikleri pek çok şey yaptırılabilir. Bu nedenle ayrılık amaçlı yapılan uygulamalar tam anlamıyla büyü uygulamalarıdır ve oldukça kötü tesirleri olabilir. Ayrılık büyüsü nedeniyle sevdiğinden ya da ailesinden ayrılan kişiler kendilerinde büyük bir rahatlama hissederler. Kendilerini kurtulmuş gibi algılayan bu insanlar büyü yaptıran kişi tarafından yönlendirilmeye de açık hale gelirler.

Ayrılık Büyüsü Bozulabilir Mi?

Yapılan bir ayrılık büyüsünün bozulabilmesi için öncelikle büyülenen kişinin kendine büyü yapıldığını fark etmesi gerekir. Yapılan büyülerin büyük çoğunluğu insanlar tarafından anlaşılamamaktadır. İnsanlar hayatlarında aniden ortaya çıkan değişimlerden şüphe duymadıkları için ömürlerinin sonuna kadar yapılan büyülerin etkisinde yaşamaya devam edebilirler. Kara büyü uygulamaları olduğu için ayrılık büyüsünü kim yapar denildiğinde kata büyü ile de ilgilenen medyumlar yapar demek doğru olacaktır. Bu büyünün bozulması için medyumlardan yardım alınabilir aynı zamanda Kuran’da yer alan ve bu konuyla alakalı olan sureler okunabilir.

Bir cevap yazın