Kızla Konuşma Büyüsü

O kadar fazla büyü çeşidi bulunmaktadır ki bunların en çok tercih edileni ise genellikle aşk büyüsü olmaktadır. Aşk büyüsü kendi içerisinde birden fazla çeşidine ev sahipliği yapar. Bunlardan birisi de yine aşk konulu olarak bilinmesi gereken kızla konuşma büyüsüdür. Hayatımızın her alanında, her yerinde mutlaka bir kızdan hoşlanabiliriz. Aşk öylesine bir duygudur ki bazen dilimiz kitlenebilir, dilimizi yutarcasına heyecandan konuşmaya cesaret bile edemeyiz. Bu başlığımızda da hoşlandığınız bir kıza karşı açılma, muhabbet etme, samimiyet kurma üzerine cesaretinizi toplayarak nasıl yakınlaşabileceğinizden bahsetmek istiyoruz. Kızla konuşma büyüsü nasıl yapılır, ne işe yarar ya da bu büyü günah mı, alternatifleri var mı gibi bilgilerin paylaşımlarını yapacağız.

Kızla Konuşma Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Büyülerin günah olanı ya da günah olmayanı diye bir ayrım yapmak mümkün değildir. Büyüler iyi niyetle de olsa, kötü niyetle de olsa günahtır. Peki, büyüler günahsa neden yapıyorlar ya da neden yaptırıyorlar?

Medyumlar, hocalar, âlim kişiler, hüddamlar vs. aslında bunların geneli büyü yapmazlar. Ancak insanlar arasında bazı dualarla yapılacak olan süreçleri büyü olarak bildikleri için birçok internet sayfasında, çeşitli platformlarda ya da medyumlarla görüşmelerinizde büyü yaptıklarını, büyü üzerine paylaşım yaptıklarını görmektesiniz. Ancak dua çalışması olarak bilinen vefk, tılsım, celb gibi işlemler büyü değildir ve sadece dua ile yapılmaktadır. Buradan çıkacak sonuç ise medyumların aslında büyü yapmadıklarını sadece dualarla sıkıntıları gidermek istediklerini görebilirsiniz. İşin detayına girdiğiniz zaman nasıl bir süreç olduğunu çok rahat anlayabilirsiniz. Tılsım, vefk, boylama, hamaylı, celb gibi işlemler büyü gibi tesirli ancak büyü olmadığı için günah işlenmiş sayılmaz.

Kızla Konuşma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hoşlandığınız bir kıza kendisinden hoşlandığınızı veya kendisiyle bir muhabbet etmek istediğinizi anlatmanın en güzel yöntemlerinden birisi medyumdan yardım almaktır. Konu hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Çalışmalarımız bugüne kadar daima olumlu sonuçlar doğurmuştur ve pişman olana denk gelmediğimizin altını çizmek isteriz. Kızla konuşama vefki olarak yapacağımız süreç ortalama 7 gün içerisinde tamamlanacaktır.

“Kızla Konuşma Büyüsü” üzerine 1 yorum.

  1. konuşmaya cesaret edemediğim bir kız için medyum burak hoca ile telefonda iletişime geçtim ve aşk tılsımı yaptırdım. Gayet güzel istediğim gibi sonuç verdi. Burak hocaya sonsuz teşekkür ederim. Valla dilim bülbül gibi ötmeye başladı. 0553 371 89 94 numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın