Papaz Büyüsüyle Birini Bağlamak

İnsanlar büyülere çaresizlikten ve başka yol bulamadıkları için başvurduğunu düşünmekte olup, bağlama büyüleri de aslında bunlardan birisidir. Bağlama büyüleri papaz büyüsü kategorisinde yer almakta olup, kara büyüler adı altında geçmektedir. Papaz büyüsüyle birini bağlamak adı altında yapılan büyüler genellikle eşini eve bağlama, sevgilisini kendine bağlama, aldatan eşi bağlama, damadını bağlama, gelinini bağlama gibi şekiller de yapılmaktadır. Genel de eve ya da kendine bağlama olarak görülmektedir. Fakat büyüler her ne sebep ile yapılırsa yapılsın oldukça günah olup, kesinlikle yapılması tavsiye edilmemektedir. Öyle ki Allah katında yapan ya da yatıran kişi de aynı günaha ortak olup, direk olarak cehenneme gidecektir.

Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Büyü yaptırmak isteyen bir kişi nasıl yapılır olarak aratmaktadır. Fakat bu doğru bir durum değildir. Hiç kimse büyü tarifi olarak sizlere gerçek bir bilgi paylaşmaz. Bu oldukça tehlikeli bir durum olacaktır. Tabi ki bilmeyen bir kişi de evde büyü yapma girişimin de bulunamaz. Bazı internet siteleri bağlama büyüleri adı altında bazı tarifler paylaşabilir. Fakat bu kesinlikle yanlış bir durum olup, inanılmaması gerekmektedir. İnanıldığı takdirde ve evde verilen tariflere uygun şekilde bilinçsiz şekilde yapılması durumunda aksi bir durum ile karşılaşması an meselesidir. Örneğin sizin aldığını bağlama tarifi farklı bir büyünün tarifi de olabilir. Bunun için kesinlikle inanılmaması gerekmektedir. Aksi halde zarar vermesi an meselesidir.

Bağlama Vefki Nasıl Yapılır?

Büyüler günah ve yasak oldukları için bizim tavsiyemiz günah olmayan ve sadece dualar ile yapılan vekf, celb, tılsım gibi işlemlerden yararlanmanız olacaktır. Bazı kişiler bunlar ile büyüleri karıştırmakta olup, aslında hiçbir ilişiği bulunmamaktadır. Bağlama vefki tamamen günah olmadan yapılan ve dualar ile uygulanan bir durumdur. Biz sadece celb, vefk, tılsım gibi dualardan oluşan işlemleri yapmaktayız. Büyü gibi herhangi bir durumla hiçbir alakamız yoktur. Bunun için bizlerden bilgi alabilirsiniz. Büyü gibi işlemler için bizlere sorular sormanıza bile gerek yoktur. Çünkü bu tarz işlemlere yanıt vermiyor ve ilgilenmiyoruz.

Bir cevap yazın