Büyünün 7 Kesin Belirtisi

İnsanların çoğunun kendilerine büyü yapıldığından haberi olmaz. Büyülenen kişi habersiz olduğu için hayatında yaşadığı aksaklıklara bir anlam veremez ve olağan karşılaması söz konusu olur. Büyüler kişi üzerinde hem duygusal hem de fiziksel birçok etki yaratır ve yaşamını olumsuz yönlere doğru sürükler. Büyü yapıldığından habersiz olan kişi bu büyünün etkilerinden kurtulma yollarını da aramayacağı için yaşamına devam etmek durumunda kalır. Büyü vardır ve ülkemizde de yoğun olarak yapıldığı görülmektedir. Bu nedenle insanların büyünün 7 kesin belirtisi hakkında fikir sahibi olması onların yaşadıkları değişimler konusunda büyüden şüphe duymalarına imkan tanır.

Büyülerin Ortak Belirtileri

Büyüler ak büyü ve kara büyü olmak üzere iki guruba ayrılmaktadır. Kara büyülerin insanlar üzerinde çok yıkıcı tesirler bıraktığı bilinmektedir. Ak büyülerin etkisi ise daha hafif ve geçicidir. Hangi tür büyü yapılmış olursa olsun büyülenen kişi üzerinde kendini gösteren büyünün 7 kesin belirtisi ise ortaktır.

1-Sebepsiz yere ortaya çıkan ve tıbbi bir açıklaması bulunmayan karın ağrıları görülür. Karın bölgesinde şişkinlik oluşur ve bu şişkinlik rahatsız edicidir. Büyülerden ilk olarak etkilenen bölge karın bölgesidir.

2-İkinci belirti kişinin sürekli gözlerinin bir noktaya sabitlenmesidir. Kişinin dalıp gitmesi söz konusudur ve bu esnada düşüncelerini toparlayamadığı görülür. Göz kararmaları ya da cisimlerin şeklinin bulanıklaşması söz konusu olabilir.

3-Üzerinde büyü olan kişi sürekli bir hüzün durumu yaşar ve kendisini boşlukta hisseder. Yaşadığı hüzne bir anlam veremez fakat kendini de bu durumdan kurtaramaz. Dünyanın bütün acıları onun sırtına binmiş gibi hisseder.

4-Vücutta hemen hemen bütün organlarda görülen fakat öncelikle ayaklarda başlayan bir hissizlik oluşur ve buna karıncalanma duygusu eşlik eder. Bu duygular bedenin yapılan büyüye mukavemet göstermesinden kaynaklanır.

5-kişinin düşünce sistemi karışır ve olmadık hayaller kurarak kendisini mutlu etme eğiliminde olur. Bu da ruhun yapılan büyüyle mücadele etme yoludur. Düşünsel kopmalar kişinin aynı zamanda büyünün etkisinden de koptuğu anlardır.

6-Kişi büyünün etkisinden kurtulmak için intihar etmeyi düşünebilir.

Büyünün 7. Belirtisi

7-Büyüye maruz kalan insan üzerinde görülen büyünün 7 kesin belirtisi son olarak kalp üzerinde kendisini gösterir. Kişi sürekli kalbinde iğne batması hissi yaşar.

Bir cevap yazın