En Kısa Sürede Tutan Büyüler

Büyülerin yapılış amacı ve kullanılan yöntem büyülerin etkisini gösterme süresinde belirleyici faktörlerdir. İnsanlar büyülere dertlerine derman olacak işlemler olarak baktıkları için çabuk sonuç almak isterler ve en kısa sürede tutan büyüler arayışına girerler.

Çabuk Tutan Aşk Büyüleri

Uygulanış şekillerine göre etki süreleri değişse de aşk büyülerinin en kısa sürede tutan büyüler arasında ilk sırada yer aldıkları görülür. Aşk büyüleri uygulandıkları andan itibaren büyülenen kişi üzerinde tesirlerini göstermeye başlayan büyülerdir. Büyülerin hazırlanma süreleri farklılıklar gösterebilir ve bir günden bir haftaya kadar değişebilir. Kimi büyüler sadece bir işlem ile hazırlanabilirken kimi büyülerin hazırlık süreci tekrarlanan ritüeller nedeniyle bir haftaya kadar uzayabilmektedir. Büyü seçimi başvuran kişi ve medyum ile birlikte yapılarak duruma en uygun büyü üzerinde karar verilir.

Aşk büyüleri, bağlama büyüleri, kısmet açma büyüleri gibi ak büyü çalışmaları çabuk sonuç vermektedir. Bir günde, üç günde ya da bir haftada etki ettiği iddia edilen büyü çalışmalarına rastlanmaktadır. Büyülerin etki etme sürecinde büyü yaptıran kişinin bu işlemi ne kadar istediği ve isteğinde samimi olup olmadığı kadar işlemi yapan medyumun becerileri de ön plana çıkar. Ayrıca büyülenmek istenen kişinin iradesinin kuvveti ve kişilik özellikleri de süre konusunda belirleyicidir. Kimi insanların etkilenme süresi uzundur kimilerinde ise yapıldıkları andan itibaren belirtiler görülmeye başlar.

Uzun Süreli Büyüler

Özellikle kara büyü uygulamaları arasında yer alan bazı büyüler en kısa sürede tutan büyüler arasında yer almaz. Bu büyülerin hazırlanmasından sonra uzun bir bekleme süreleri vardır. Büyü hazırlandığı andan itibaren büyülenen kişi olumsuz etkilerini yaşamaya başlar fakat büyünün sonuçlanması uzun sürer. Bu tarz büyülere verilebilecek en iyi örnek ölüm büyüsü olarak da bilinen sabun büyüleridir.

Bir cevap yazın