Evde Geçimsizlik Büyü Belirtisi mi?

Hemen hemen birçok evde karı – koca tartışması, çocuk –baba tartışması veya kardeş – kardeşe tartışmalar yaşanabilmektedir. Harici olarak aile büyükleri amcalar, teyzeler, dayılar, dedeler, neneler bu gibi tartışma içerisine girebilmektedir. Çoğu zaman bu tartışmalar kavgalara dönüşebildiği gibi ağızlardan çıkacak olan kötü sözler ise küfür olarak tabir edilmektedir. Tüm bu sorunlar bazı zamanlarda büyü belirtisi olarak karşınıza çıkabilmektedir. Evde sürekli tartışıyoruz büyü olabilir mi gibi sorularla bizlere gelen kişilerde genelde başkaları tarafından yapılan büyülerin olduğunu gösterebilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşıldığı zaman ise hemen medyum olarak büyünün bozulması gerçekleşir ve aile içi geçimsizlik veya aile içi kavgalar durdurulabilmektedir.

Evde Kavga Edilmesi İçin Hangi Büyüler Yapılır?

Bu konu geniş çaplı olarak ele alınmalıdır. Örneklerle konuyu biraz açmak istiyoruz. Eğer eşlerin aralarının bozulması için bir büyü yapılmış ise evli olan çiftler sürekli olarak hane içerisinde anlaşamazlar ve anlaşmazlıklar tartışmalara, kavgalara ve beraberinde küfürlere vesile olabilmektedir. En çok evli çiftlerin ayrılması için yapılan büyüler ayırma büyüsü olarak karşımıza çıkar ve genelde bu gibi sorunlarla karşılaşılır.

Farklı bir örnekle karı – koca arasındaki sorunların bir tanesi de erkeğin evine bakmaması gibi nedenler olabilmektedir. Koca kendisini alkole verir ve dışarıdaki kadınlarla görüşme sürecinde olur. Bunu hazmedemeye kadın ise kocası ile çok ciddi bir tartışma içerisine girerek evliliğin bitmesine neden olabilirler. Bunların hepsi büyü belirtisi olabilmektedir.

Hane içerisine muska ya da büyü yapılmış ise o ev içerisinde yaşayan kişiler hiçbir şekilde bir araya geldiklerinde düzgün bir yaşam süremezler. Sürekli tartışmalar ve kötü sözler hava da uçuşabilmektedir.

Bu Büyüler Bozulabilir mi?

Medyum Ahmer hoca olarak ev içerisinde sürekli geçimsizlik sorunu yaşıyorsanız bu durumu dualarla sizden uzaklaştırabilmekteyiz. Vefkler, tılsımlar, celbler ile sizden uzak kalması sağlanabilmektedir. Bu zamana kadar birçok kişiye böyle bir büyü bozma işlemi yaparak ev içerisinde huzura kavuşmalarını sağladık.

Eğer böyle bir büyü ile birilerinin evine fesatlık, fitnelik sokmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek öc ya da hırslandığınız kişilere böyle nifak tohumları ekebilirsiniz.

Bir cevap yazın