Hızlı Etki Veren Büyüler

Çok çeşitli amaçlar için yapılan büyü uygulamaları mevcuttur ve bu büyülerin güçleri ile etki etme sürelerinde farklılıklar görülür. Büyülerin uygulama süreçleri de farklı sürelerde gerçekleşir. Kimi büyüler tek seferlik bir işlemle gerçekleşirken kimi büyülerin hazırlanması bir haftayı bulabilir. İnsanlarda arzu ettikleri şeye derhal sahip olmak için sabırsızlık görülür. Zaten doğal yollarla elde edilemeyen şeylerin bir an önce elde edilebilmesi için büyülere başvurulmaktadır ve insanlar tarafından özellikle hızlı etki veren büyüler aranmaktadır.

Büyülerde Etki Etme Süresi

Uygulanan büyünün cinsi hızlı etki veren büyüler için belirleyici konumdadır. Özellikle aşk ve bağlama büyülerinde etki etme süresinin ortalama bir hafta olduğu görülmektedir. Seçilen büyünün cinsine göre hazırlık süreci de değişebilir. Aslında büyü yapıldıktan sonra ruhani varlıklar derhal büyülenmek istenen kişinin beynine ve irade gücüne saldırır. Kısacası büyü etkileri yapıldığı andan itibaren maruz bırakılan kişi üzerinde huzursuzluk olarak belirti vermeye başlar. Büyülenen kişinin düşünce yapısı değişir hatta kendisini tanıyamaz hale gelir. Tüm bunların büyü yaptıran kişiye yansıması ise ortalama bir hafta sürmektedir. Eğer bir muhabbet büyüsü yapılmışsa büyülenen kişide kendisine büyü yaptıran kişiye karşı ilgi oluşmaya başlar ve sürecin sonunda artık onsuz yaşayamayacak düzeye gelir.

Hızlı Etki Eden Kara Büyüler

Kara büyü uygulamalarında kullanılan materyaller, yapılan işlemler ve yardım alınan ruhani varlıklar bu büyülerin hızlı etki veren büyüler arasına girmesini sağlamaktadır. Kara büyüler çok güçlü büyülerdir ve bu nedenle büyülenen kişi üzerindeki tesirleri de çabuk ve kuvvetli hissedilir. Kara büyülerde amaç büyülenen kişinin zarar görmesidir bu nedenle yapılması toplum içinde pek hoş karşılanmamaktadır.

Hem ak büyü hem de kara büyü sınıflaması içinde yer alan kaşık büyüsünün hızlı etki veren büyüler arasında yer alması kaçınılmazdır. Kaşık büyüsü aslında bir aşık etme ve bağlama büyüsüdür fakat uygulama alanı çok geniş olduğu için kara büyüler için de kullanılmaktadır bu da kaşık büyülerinin kara büyü kategorisinde yer almasına neden olmaktadır. Kaşık büyülerinin uygulama bittikten sonra iki gün içinde etkisini gerçekleştirdiği iddia edilir.

Bir cevap yazın