İş Bulmak İçin Büyü

Büyüler insan yaşamının olağan akışını değiştiren metafizik olgulardır. Bunlar insanların şahsi sıkıntılarından kurtulması için yapılabileceği gibi başkalarına zarar vermek amacıyla da yapılabilir. Son derece tehlikeli olan bu uygulamalar mutlaka medyumlar tarafından yapılmalıdır. Başkalarına zarar vermek amacıyla yapılan büyülere kara büyü denir. İnsanları şahsi sıkıntılarından kurtarmak amacıyla yapılan büyüler ise ak büyü olarak tanımlanır. Birçok insan günlük hayatın getirdiği sıkıntılarla doğal yollardan baş edemediğinde büyü yaptırma yolunu tercih etmektedir. Aşık etme büyüsü, geri döndürme büyüsü, kısmet açma büyüsü, rızık büyüsü veya iş bulmak için büyü ak büyüler içerisinde yer alır ve ülkemizde yaygın olarak uygulanmaktadır.

İnsanlar Neden İş Bulma Büyüsü Yaptırır?

İnsan nüfusunun artması birçok sorunu da beraberinde getirmiştir. Ülke politikaları, yeterli iş imkanının sağlanamaması insanları iş bulamaz hale getirmiştir. Günümüzün en önemli sorunu olan işsizlik insanların çok zor durumda kalmasına neden olmaktadır. İnsanlar ailelerini geçindirebilmek için bir iş sahibi olmak zorundadır ve bu nedenle iş bulmak için büyü en çok tercih edilen uygulamalardan biri haline gelmiştir. Çalışmak ve para kazanmak yaşamın bir gereğidir bu nedenle iş bulmak adına yapılan büyüler kesinlikle iyi bir amaç taşır. Ekonomik zorluklar nedeniyle evliliklerin son bulduğu düşünülürse bu büyü daha önemli bir hale gelmektedir. İş bulma adına yapılan büyüler insanların rızıklarına ulaşabilmelerini sağlayan büyülerdir ve bu nedenle toplum tarafından da kabul görür.

İş Bulma Duaları

İnsanların rızkının açılması için yapılan uygulamaların çoğunun aslında büyü kapsamında yer almadığı görülür ve iş bulmak için büyü de bunlardan birisidir. Bu uygulamaların yapılışı genelde Kuran’da yer alan sure ve ayetlerin okunması yoluyla gerçekleşir. İş bulma büyüsü de aslında sure ve ayetlerin okunmasından ibarettir fakat halk arasında bu uygulamaların hepsi  büyü diye tanımlanmaktadır. İnsanların iş bulmak amacıyla bu yola başvurması başkadır zengin olmak için yapılan uygulamalar başkadır. Bazı insanların çok para kazanıp zengin olmak adına yaptırdığı çok tehlikeli kara büyü uygulamaları vardır. Kişilerin rızkını elde etmek için yaptırdığı uygulamalarla zengin olmak adına yapılan kara büyü uygulamalarını bir tutmak mümkün değildir.

“İş Bulmak İçin Büyü” üzerine 1 yorum.

  1. merhaba ,
    ismi belli olan bir sirkete girmek istiyorum . bir tanidigimiz var o patron ile konussa bu isin olmasi daha kolay . ama onu ikna etmek biraz zor yardimci olmak cok istemiyor . sizden bu adamin bana yardim etmeyi kabul etmesi ve patronunda buna okey vermesini saglayip bu firmada ise baslamk icin neler yapilabilinir . tesekkurler

Bir cevap yazın