Tuvalet Büyüsü

Büyüler geçmişten günümüze çok fazla kullanılan bir yöntemdir ve oldukça tesiri kuvvetlidir, kara büyüler arasına girmektedir. Bu büyü şeytani bir büyüdür ve etkisi çok kısa süre içerisinde gerçekleşecektir. Tuvalet büyüsü genellikle karşı tarafın davranışlarını kontrol altına alınmak için yapılan bir büyüdür ve oldukça tehlikelidir. Bu büyü için pek çok farklı malzeme kullanılmaktadır, bu yüzden de oldukça tesiri kuvvetlidir ve bozulması da oldukça zor bir büyüdür.  Bu büyü genellikle tuvalette dua okunarak yapılır ya da tersten okunan dualar ile yapılmaktadır. Oldukça tehlikeli bir büyü olduğu için mutlaka tecrübeli bir büyücünün bu büyüyü yapması gerekmektedir. Kısa sürede bu büyü ile istediğiniz kişinin hareketlerini ve duygularını kontrol altına alabilirsiniz.

Tuvalet Büyüsü Yapılışı

Bu büyüyü mutlaka bir medyuma yaptırmalısınız, kesinlikle kendiniz bu büyüyü yapmaya kalkmayınız. Tuvalette yapılan bir büyü olduğu için cinlerin size musallat olma ihtimali çok fazladır. Ayrıca bilmeyen kişilerin bu büyüyü yapması ile büyü tutmaz. Tuvalet büyüsü için karşı tarafın tırnak parçası ya da saçına ihtiyacınız olacaktır. Bu saç teli ile medyum tuvalete giderek cinler iletişime geçer ve büyü saç teli üzerine tuvalette dua okunarak yapılır. Daha sonra kişi kısa süre içerisinde bu büyünün etkisi altına girecektir ve sizin istediğiniz gibi hareket etmeye başlayacaktır.  Tuvalet büyüsü ile kişi artık tamamen sizin etkiniz altına girecek siz nasıl isterseniz o şekilde davranmaya başlayacaktır.

Tuvalet Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması için tekrar cinlerle iletişime geçmeniz gerekecektir. Öncelikle kişilerin mutlaka büyünün nasıl yapıldığını bulmaları gerekmektedir. Daha sonra mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz ve büyüyü bozdurmak için yardım almalısınız. Büyü bozulsa da kişi bir süre daha bu büyünün etkisi devam edecektir. Kişi yavaş yavaş normal hayatına ve davranışlarına geri dönecektir.  Tuvalet büyüsü bozdurulmaya çalışılırken de cinler sizlere musallat olabilirler. Bu büyü oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olduğu için kolay kolay kişiler bu büyüyü yaptırmaya cesaret edemezler, cinlerle yapılan bir büyü olduğu için de çok fazla musallat vakası görülmüştür.

Bir cevap yazın