Pamuk Çekirdeği Büyüsü

Birçok nesneyle veya cisimle büyü yapıldığını sıklıkla duymaktayız. Bu yazımızda belki de çok nadir duyduğunuz hatta hiç duymamış bile olacağınız pamuk çekirdeği büyüsü ile sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Ancak neredeyse tüm paylaşımlarımızda da belli ettiğimiz üzere bu büyü dâhil hiçbir büyüyü kendi başınıza denemeyiniz. Bu büyüler bilinçli kişiler tarafından yapılmaktadır ve eğer siz denerseniz yanlış yapılan bir adım sayesinde riskleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Pamuk Çekirdeği Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Öncelikle kimine göre ak büyü, kimine göre ise kara büyü olarak nitelendirilmektedir. Evlendirme büyüsü olarak kullanılır. Eğer evlenecek olan kişiler aralarında anlaşarak böyle bir büyüyü kendilerine yaptırırlarsa bu her iki kişinin niyetiyle yapıldığı için ak büyü sınıfına girer. Eğer dışarıdan erkek ya da kadın evlenmek için haberi olmadan karşısındaki kişinin düşüncelerini değiştirmek isteyerek büyü yaptırıyor ve karşılığında o kişinin kendisi ile evlenmesini istiyorsa bu kişinin rızası olmadan sadece büyünün verdiği tesir ile kişiyle evlenmeyi bilinçsiz bir şekilde kabul ediyor olacaktır. Bu şekilde olduğu zaman ise kara büyü yani art niyetle, kişinin rızası olmadan yapıldığı için adı kara büyüler listesine girmektedir.

Pamuk Çekirdeği Büyüsü Nasıl Yapılır?

Buradan sadece ana malzemeleri ve nasıl yapıldığını yüzeysel olarak anlatmak istiyoruz. Tam açıklamasıyla pamuk çekirdeği büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız buradan paylaşmamız mümkün olmaz. Böyle bir paylaşımı ulu orta yaparsak ne bize ne de medyumlara ihtiyaç kalır. Yalan yanlış adımlarla atılacak olan büyü basamaklarından olumsuz sonuçlar alacağınız kesindir. Vefk duaları ile birlikte, tılsım sözcükleri ile birlikte yapıldığı için bu işin erbabı olan medyumlar işlerinde profesyonel oldukları için işlerini başarıya ulaştırmak adına güzel işler yapacağına inanabilirsiniz.

Kapı Eşiğine Gömülür

3 adet pamuk çekirdeği büyüsüne ihtiyaç duyulur. Evlenmek isteyen kişilerin isimleri bu pamuk çekirdeklerinin üstüne yazılır ve evlenmesini istediğiniz kişinin kapısının önüne ya da evinin yakınına gömülmesi istenir. Ancak böyle bir büyünün bu kadar kısa detayları yoktur. Kafanızda nasıl yapıldığına dair bir ışık canlanması için bu bilgilerin yeterli olacağını düşünüyoruz.

Bir cevap yazın