Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyüler tüm zamanlarda uygulanan ve insanların korkuyla beraber merakını da uyandıran uygulamalardır. Bu nedenle kara büyü nasıl yapılır diye merak eden insan sayısı çoktur. İnsanların zarar görmesi amacıyla yapılan bu büyüler istisnai durumlarda insanların hayrına olduğu düşünülerek yapılsa da büyülenen kişi üzerinde yarattığı olumsuz etkiler nedeniyle kara büyü sınıfında kalmaya devam eder. İnsanların ölmesine dahi neden olabilecek güçte olan bu tehlikeli büyüler kesinlikle uzak durulması gereken uygulamalardır. Kara büyülerin tehlikesi sadece büyü yapılan kişiler için geçerli değildir. Ortaya çıkan negatif enerjilerden büyü yaptıran kişi de fazlasıyla etkilenecektir. Birçok kara büyü uygulamasını üzerlerinde bıraktıkları olumsuz etkiler nedeniyle medyumlar dahi yapmaktan çekinmektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı amaç iyi olsa dahi bu güçlü negatif enerjilere sahip uygulamalardan kesinlikle kaçınmak gerekir.

Yapılış Amaçlarına Göre Kara Büyüler

İnsan hayatında aniden ortaya çıkan olumsuz gelişmeleri kara büyülere bağlamak mümkün olduğu için bu durumdaki insanların kara büyü nasıl yapılır diye sormaları doğaldır. İnsanların kendilerini koruma amaçlı olarak bu büyüleri ve etkilerini bilmeleri önemlidir. Kara büyüler yapılış amaçlarına göre farklı kategorilere sokulabilir. En yaygın yapılan kara büyüler ayırma büyüleridir. İnsanları sevdiklerinden ya da eşlerinden ayırmak amacıyla yapılan bu kara büyü uygularında en çok kullanılan yöntem hemen herkes tarafından bilinen papaz büyüleridir. İnsanların psikolojisini olumsuz olarak etkilemek amacıyla yapılan delirtme büyülerinin birçok olumsuz etkileri olduğu görülmektedir. Büyüye maruz kalan kişi agresifleşip tuhaf davranmaya ve bununla beraber sürekli sanrılar görme başlar. Kişinin hem psikolojik hem de fiziksel açıdan zarar görmesini ve yıpranmasını sağlamak amacıyla yapılan kara büyü uygulamaları da hastalık büyüleridir.

Kara Büyü Yapılışı

İnsanlara zarar veren bu gibi uygulamaları hayata geçirmeyi düşünen art niyetli insanların da kara büyü nasıl yapılır diye sordukları görülmektedir. Kara büyü yapımında büyülenmek istenen kişiye ait bir özel eşya ya da saç ve tırnak gibi beden parçaları kullanılır. Kara büyüler yapılırken farklı ritüeller uygulansa da hepsinde aynı olan yardım alınan şeytani varlıklardır. Kara büyülerin olumsuz etkilerinde şeytani varlıkların katkısı çok fazladır.

Bir cevap yazın