Korkudan Kurtulma Büyüsü

İnsanların korkuları kişiden kişiye göre farklılık gösterebilmektedir. Kimisi gece rüyasında kıllı hayvan görmekten korkarken, kimisi yolda yürürken arkasından birilerinin takip ettiğinden korkabilmektedir. Gerçek hayatta kediden, köpekten korkmayan kişiler rüyalarında bu hayvanlardan korkabilmektedirler. Korkular sadece bunlarla sınırlı değildir. Evlenmekten korkanlar, bir iş yerinde çalışmaktan korkanlar hatta gece evde tek başına kalmaktan bile korkan insanlar bulunmaktadır. Tüm bunların dua ile uzaklaştırılacağını da unutmamak gerekir. Ancak medyumlar bu duaları korkudan kurtulma büyüsü adı altında yapıyor olsalar da en çok kullandıkları yöntemler arasında Vefk duaları bulunmaktadır. Peki, nedir bu Vefk?

Vefk bir kağıt parçasıdır ve bir medyum tarafından ele alınarak üzerine duaların yazılmasıdır. Büyülerde kullanılan bazı arapça ya da yunan alfabelerinden birkaç harf bütünlüğü oluşturarak kişinin korkularını kişiden uzak tutmak amacıyla yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak insanlar korkularını yenmek için tek başlarına dualar okusalar da daha çok medyumun sizin korkunuzdan uzaklaşmanız için okuduğu dua ile arasında çok ciddi farklar bulunmaktadır. Yani ilim ve irfan sahibi bir medyum hocanın sizin kedi, köpek korkunuzu yenmeniz için okuyacağı duanın ne kadar etkili olacağını bilmek gerekir.

Korkudan Kurtulmak İçin Büyü Yapanlar

Medyum olarak bizler korkudan kurtulma tılsımları hazırlamaktayız. Kişi bu tılsım sayesinde korkularından uzak kalacak ve gece uykularında kâbus görmeyecektir. Her ne kadar %100 garanti vermiyor olsak da %80 tüm korkularınızdan kurtulacağınızın garantisini veriyoruz. %20 neden bırakıyoruz kısaca buna da değinelim. Bizim sizlere göndereceğimiz tılsım içeriğinde her gün okumanız gereken dualar vardır. Bunları belli saatlerde, belli zaman aralıklarında hiç aksatılmadan okunması gerekir. Eğer kişi bunu yapmazsa tutması zor ihtimal olarak değerlendirilir. Medyum olarak sizin bunları yapmayacağınızı düşünerek %20 oranında bir açık kapı bırakmaktayız. Eğer sizler bu dediklerimizi yapmanıza garanti veriyorsanız bizim de sizlere %100 tutma garantisini verdiğimizi unutmayınız. Bizler buradan %100 garanti veriyoruz dersek bu riski göze alamayız.

Korkularınıza Büyüyle Son Verin

Bizimle çalışmanız durumunda üç harfliler başta olmak üzere gece rüyalardaki kâbuslara son vererek kedi, köpek gibi hayvanların size rüyanızda saldırması gibi korkuları ortadan kaldıracak Vefk çalışmalarımız ve celp hazırlıklarımız bugüne kadar her uyguladığımız kişide olumlu sonuçlar vermiştir.

Bir cevap yazın