Nasip Açma Büyüsü

Birçok insana gündelik yaşantılarında yaşadıkları olumsuzluklar, tüm çabalarına rağmen ters giden işler, beklentilerinin karşılıksız çıkması nasiplerinin kapalı olduğu hissini verir. Gerçekten de bu insanların ulaşmak istediklerinin önünde bir takım engeller belirir ve ne kadar çabalasalar da arzu ettiklerine ulaşamazlar. Bu durum kişilerin iş hayatlarında ya da özel hayatlarında görülebilir. İnsanlar bu durumda nasip açma büyüsü yaptırarak kapalı olduğunu düşündükleri kısmetlerini açma yoluna gidebilir.

Kısmet Açmak İçin Yapılan Büyüler

İnsanların kapalı olduğunu düşündükleri kısmetlerinin açılması amacıyla yaptırdıkları nasip açma büyüsü ak büyü kapsamında yer alır. Kişiler bu uygulama yoluna başkalarına zarar vermek amacıyla değil sadece kendi sorunlarına çözüm bulmak amacıyla müracaat eder. Nasip açma amacıyla yapılan büyüleri kişiler kendi üzerlerine yaptırdığı için diğer bir insana zarar vermesi söz konusu değildir. Nasip açma büyüleri medyum hocalar tarafından yapılan Vefk çalışmaları ile gerçekleşir.

Kuran, içinde insanların bereketinin artması, nasiplerinin açılması için okunabilecek birçok sure ve ayet barındırır. Kişiler kısmetlerinin kapalı olduğunu düşünüyorlarsa bu duaları okuyarak kendilerini bu durumdan kurtarabilirler. Bu amaçla okunan duaların inanarak ve yürekten okunmasının ve bu konuda Allah’tan yardım dilenmesinin büyük faydası olacaktır. İnsanlar bu duaları düzenli okuyarak kendilerini içinde bulundukları çıkmazdan kurtarabilirler.

Nasip Kapatma Büyüleri

İnsanların hayatı yolunda giderken birden her şey ters gitmeye başlayabilir. İş hayatları bozulabilir, kazançları bereketli olmaz, yolunda giden ilişkiler bir anda ters dönebilir. İnsanlar ne kadar çabalasalar da terslikler peşlerini bırakmaz ve çıkar yol bulamazlar. Bu durumda bu insanların kısmetlerinin kapanması için büyü yapılmış olabileceği ihtimali de düşünülmelidir.

Toplumumuzda büyülerin yaygın olarak yapılmasına rağmen insanlarda yaşadıkları terslikleri bir büyüye bağlama eğilimi yoktur. Yaşanan her aksiliğin bir büyüye bağlanması da mantıklı değildir. İnsanlar hayatlarında inişler ve çıkışlar yaşarlar ve zaten hayat da bundan ibarettir. Kısmetsizliğin bir büyüye bağlanabilmesi için insanın hayatında her şeyin bir anda ters gitmeye başlaması gerekmektedir. Ayrıca kişi üzerinde büyülerin ruhsal ve fiziksel ortak belirtileri de görülür. İnsanlar nasip açma büyüsü yaptırırken üzerlerinde bir büyü olup olmadığına da baktırmalıdır

Bir cevap yazın