Yılan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısa sürede tesir etmesi ve en etkili ayırma büyüsü olması nedeniyle yılan büyüsü nasıl yapılır sorusu çok sorulur. Kişiler çok sevseler dahi eğer bu büyüye maruz kalırlarsa birbirlerini yılan gibi görmeye başlayacaklardır. Bu büyü etkilemeye başladıktan sonra büyü yapılan hanede ciddi sorunlar yaşanır ve çift birbirinden biran önce uzaklaşmak için her türlü değeri gözden çıkarabilir. Sevenler birbirlerini çekilmez olarak görürler ve derhal uzaklaşmanın yollarını ararlar.

Yılan Büyüsünü Kimler Yapar?

Bir aşkın bitmesinden fayda sağlamayı uman kişiler yılan büyüsü nasıl yapılır arayışına girebilirler. Özellikle evli bir erkeğe aşık olan kadınların uyguladıkları bir büyü olarak ön plana çıkmaktadır. Kuvvetli bir kara büyü olan yılan büyüsünün uygulandığı haneyi dağıtmasına kesin gözüyle bakılır. Kişiler sonradan pişmanlıklar yaşasa da iş işten geçmiş olacaktır zira ayrılma döneminde çiftlerin birbirlerine olan davranışları geri dönüşü imkansız hale getirir.

Yılan büyülerinin öncelikle büyülenen insanları birbirine karşı sevimsiz gösterme gibi bir özelliği vardır. Bu büyü her türlü insan ilişkisinin bozulmasına neden olur ve insanların birbirlerine karşı duyguları tamamen ters döner. Bu büyü tüm insan ilişkilerinde kullanılabildiği için oldukça geniş uygulama alanı vardır. Evli çiftler ya da sevgililer bir yana anne evlat, baba evlat, kardeşler, patron ile çalışan ilişkisi gibi birçok nedenle ilişkiyi bozma amaçlı kullanılır.

Yılan Büyüsü Ve Uygulanışı

Yılan büyüsü yapılırken neredeyse yılanın her bölgesi kullanılmaktadır. Bu büyüyü bilenler ve uygulama amaçlı olarak yılan büyüsü nasıl yapılır diye soranlar bu kara büyü uygulaması için mutlaka bir medyumdan yardım almalıdır. Yılan büyüsünde yılanın derisi, dişi, dili, suyu, gözü kullanılabilmektedir. Bu parçalar alınırken sadece yapılacak olan büyü amacıyla alınmalıdır. Yılan büyüleri Vefk yoluyla yapılan büyüler arasındadır. Vefk hazırlama bölümü çok uzmanlık gerektirdiği için işinin ehli bir medyuma ulaşmak gerekir. Vefk bir kağıt üzerine hazırlanır ve hazırlık bittikten sonra yılandan alınan parça bu kağıt üzerine konulur. Kağıt katlanır fakat kare katlanması çok önemlidir. Eğer üçgen şeklinde katlanırsa yapılan büyünün tam ters yönde etki etmesine neden olacaktır. Hazırlan muska kişinin kapısının eşiğine saklanır.

Bir cevap yazın