Dolunay Aşk Büyüsü

Büyü çalışmaları yapılırken özellikle zamanlamaya çok dikkat edilir. Belli büyülerin belli zaman aralıklarında uygulanması gerekir. Bu zamanlamanın belirlenmesinde ayın evreleri büyük yer tutar ve dolunay aşk büyüsü ayın dolunay konumuna geldiğinde yapılan bir büyüdür. Bağlama büyüleri ayın büyüme evresi esnasında yapılır. Aynı bağlama büyüleri ayın küçülme döneminde yapılırsa birer ayırma büyüsü haline gelir ve bundan da büyü uygulamalarında zamanlamanın ne kadar önemli olduğunu anlamak mümkündür.

Dolunay Aşk Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüleri çok çeşitlidir. Hemen hemen her malzemeyle yapılan bağlama büyüsü vardır. Büyü yapımında asıl önemli olan niyet olduğu için hangi malzeme kullanılarak yapıldığı o kadar da önemli değildir. Sadece kara büyülerin kendine has malzemelerle uygulandığı görülür. Kötü niyetler taşınarak yapılan kara büyülerde kullanılan malzemeler de bir o kadar kötüdür.

Bağlama büyüleri ak büyü sınıfında kabul edilen büyülerdir ve bir insanın diğerine bağlanmasını sağlamak amacıyla yapılır. Hangi malzemeyle yapıldığı o kadar önem taşımayan dolunay aşk büyüsü için önemli olan ayın dolunay evresinde yapılmış olmasıdır. Ay dolunay konumundayken yapılan bütün bağlama ve aşık etme büyüleri dolunay aşk büyüsü olarak da tanımlanır. Kimi büyüler isimlerini kullanılan malzemelerden alırken kimi büyüler de uygulama zamanından alır. Çok bilinen bir bağlama büyüsü olan biber büyüleri de adını malzeme olarak acı biber kullanılması nedeniyle almıştır. Bu nedenle dolunay aşk büyüsü diye özel bir büyü aramamak gerekir. Hangi büyülerin ay dolunay evresindeyken yapıldığını saptamak yeterlidir.

Büyü Yapımı İçin Neden Dolunay Beklenir?

Büyü yapımı için ayın dolunay konumuna gelmesini beklemenin çok önemli bir nedeni vardır. Öncelikle dolunay aşk büyüsü ayın konumu nedeni ile çok daha güçlü etkilemektedir fakat asıl neden bu değildir. Büyü yapmak için ayın dolunay konumuna gelmesinin beklenmesinin nedeni büyünün başlangıç zamanını ayarlamaktır. Bir büyünün üzerinden dolunay geçtikten sonra yapılan büyü etkisini kaybetmeye başlar. Büyünün uzun süre etkisini koruması için ay dolunay durumundayken yapılır ki bir dahaki dolunaya kadar etkilemeye devam etsin. İki dolunay arası 29 gündür ve bu da büyünün neredeyse bir ay etkili olacağını gösterir.

“Dolunay Aşk Büyüsü” üzerine 8 yorum.

  1. Bende bu yazıyı okuduktan sonra medyum hocayı aradım. Fakat gerçekte büyü yapacağını düşünürken kendisi dolunay büyüsü yapmadığını ama bu büyü kadar etkili olan bağlama vefkini önerdi. Şimdi karımla ben çk mutluyuz aramızdaki buzları erittik ve iyi ki de bağlama vefki yaptırmışım diyorum.

    1. Etkili medyum hangisi arkadaşlar bana öneriniz varmı acaba bende aşk konusunda birtakım sıkıntılarım var yardım lazım:(

    2. KESINLIKLE EVET BENDE YAPTIRDIM VEFK MUHTESEM ETKILERI VAR HERKESE IHTIYACI OLAN ONERIRIM KESINLIKLE BEN MANISADAN AHMET VEFK YAPTRDIM HOCAMDAN ALLAH BIN DEFA DEGIL ON BIN DEFA RAZI OLSUN

Bir cevap yazın