Evlenmek İçin Yapılan Büyüler

Çeşitli nedenlerle evlilik birliğinin sağlanamaması durumunda evlenmek için yapılan büyüler devreye girer. Evlenmek isteyen fakat karşısında engeller bulunan insanlar bu engellerin ortadan kalkması için büyü yaptırma yoluna gidebilirler.

Evlilik Büyüleri Hangi Durumlarda Yapılır?

Evlilik büyüleri yaptırmak için genellikle iki sebep ortaya çıkar. Uzun süren bir ilişkide taraflardan birisi evliliğe uzak bakabilir. Bu durumda evlenmek için yapılan büyüler genellikle kadınlar tarafından talep edilmektedir. Uzun süreli ilişkilerin evlilikle sonuçlanmaması kadınların mağdur olmasına neden olabilmektedir. Bu durumda kadınlar partnerlerine evlilik büyüsü yaptırarak evliliğe ikna etme yoluna gitmektedirler. Bu büyü yapıldıktan sonra evliliğe uzak duran taraf evlenmek için istekli hale gelecektir.

Evlilik büyüsü yaptırmanın diğer nedeni ise ailelerin ikna edilmesini sağlamaktır. Çift birbiriyle evlenmek istiyordur fakat taraflardan birisinin ya da her ikisinin aileleri bu evliliğe onay vermiyordur. Bu durumda çift evlenmek için yapılan büyülerden faydalanmak isteyebilir. Bu büyü evliliğe karşı olan insanların ikna edilerek onay vermelerini sağlamaya yöneliktir. Büyü yapıldıktan sonra evliliğe karşı olan kişilerin yumuşamaya başladığı ve bu birlikteliğe onay verdikleri görülür.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır?

Büyü uygulamalarının hepsinde cinlerden yardım alınır fakat evlenmek için yapılan büyüler için bu yol önerilmez. Kişiler bu konuda yardım almak için büyülerden değil dualardan yararlanmalıdır. Büyülerde yardım alınan cinlerin daha sonra evliliğe olumsuz etkileri olmaktadır. Cinler büyülerin gerçekleşmesinde büyük rol oynar. Büyü yapılmak istenen kişilerin düşünce sistemlerini değiştirir ve onların kontrollerini ele geçirir. Bu durumun etkileri büyü gerçekleştikten sonra da devam eder. Kişilerin psikolojilerinde bazı olumsuzluklara yol açar. Cinlerin kullanıldığı büyülerde cinlerin musallat olması da söz konusu olabilmektedir. Büyü yardımıyla kurulan evliliklerde huzursuzluk baş gösterir ve birliktelik ayrılıkla sonuçlanabilir. Evlilik için yapılan büyüler ortalama iki hafta içinde tesirini gösterir. Bu büyülerin bir müddet sonra kendiliğinden bozulduğunu ve etkilerinin ortadan kalktığını unutmamak gerekir. Eğer evlilik sağlam temeller üzerine oturtulmamışsa büyünün etkisi kalktığında sallanabilir. Evlilik gibi özel birlikteliklerin sağlanması için en doğrusu evlilik dualarının okunmasıdır. Bu duaların etki etme süresi belirsizdir ve kişi inançla okumaya devam etmelidir. Eğer bu evlilik kişinin hakkında hayırlıysa mutlaka gerçekleşecektir.

Bir cevap yazın