Karı Koca Arası Aşk Büyüsü

Son birkaç yılda büyük bir çıkış gösteren aşk büyülerine olan rağbet gün geçtikçe artıyor. Sevgililer arası aşk veya bağlama olarak yapılan süreçler artık zamanla kendisini evli insanlar ile devam ettirmeye başladı. Evli bir kadın kocasının kendisine daha çok ilgi göstermesi için veya daha çok bağlı kalması için aşk büyüsü yaptırabilmektedir. Aynı şekilde evli bir erkek karısından daha çok ilgi, şefkat görmek için veya karısını kendisine bağlamak için aşk büyüsü yaptırmak istemektedir. Karı koca arası aşk büyüsü yapıldığı zaman evliliğin birkaç yılından sonra monotonlaşan hayat yeniden canlanır ve ilk günkü heyecan yeniden yaşanmaya başlar.

Genel olarak aşk büyüsünü tarif edecek olursak eğer; bulunduğunuz ortamdaki birisini kendinize aşık etmek için kullanılan havas ilmi çalışmalarındandır. Bakıldığı zaman iki cümleyle tarif edilebilecek kadar basit görülen bu büyünün yapılma aşamasından, tutma sürecine kadar olan çalışma gerçekten çok zordur ve her medyumun üstesinden gelemeyeceği bir konudur.

Aşk büyüsünü örnekle açıklamak istersek eğer; beli aynı mahallede yaşayan, belki aynı iş yerinde çalışan belki de aynı okulda okuyan birisi olabilirsiniz. Ancak karşınızdaki erkeğe ya da kadına karşı derin duygular besliyor olabilirsiniz. Ne kadar o erkeği ya da kadını kendinize aşık etmek isteseniz de her defasında tersleniyor, ret ediliyor veya karşı tarafın kırıcı sözlerine maruz kalıyor olsanız da aşk büyüsü yapıldığı zaman bu kişi tüm olumsuzlukları bir kenara bırakır ve size aşık olur. Bu aşk öylesine derindir ki kolaylıkla unutulmaz ve kişi size tamamen bağlanır. Bu aşk, bu bağlanma ömür boyu sürer.

Her ne kadar aşk büyüsü hakkında detay veriyor olsak da dikkat etmeniz gereken bazı hususlarda yok değil. Mesela internet çağında yaşıyoruz ve gerek telefonlarımızdan, gerekse de bilgisayarlarımızdan internete kolaylıkla girebiliyoruz. Aşk büyüsünü kim yapar şeklinde bir arama yaptığımız zaman karşınıza yüzlerce büyü yapan medyum çıkacaktır. Fakat her medyuma güvenmemeniz gerekir. Özellikle medyum ile çalışmak için aşk büyüsü kategorisinde kendisi ile görüştüyseniz resmi belgelerinin olup olmadığını sormanız sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Piyasada o kadar fazla dolandırıcı medyum var ki maddi ve manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Biz büyü yapmıyor olsak da resmi vergi levhamız mevcuttur ve sadece havas ilmi çalışmaları yani vefk, tılsım, celb süreçlerinde bulunmaktayız.

Karı koca arasında kuvvetli bir aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız öncesinde böyle süreçlerin ev ortamında yapılmadığının bilincinde olmanız gerekir. Aynı zamanda çeşitli aşk büyüsü tarifleri ile kendiniz denemeye çalışmayınız. Aksi halde büyünün çok ciddi etkisi altına girebilirsiniz. Bu etkiler kendisini belirti olarak ortaya çıkarır ve ruhsal, fiziksel bir takım sorunlarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Büyü medyum tarafından yapılsa bile mutlaka yanlış bir adımda etkisi yine ters olarak görülebilmektedir. Mesela; eşinizle birbirinizi çok seviyorsunuz. Aşk büyüsü ile pekiştirme eylemi içerisinde olmak istiyorsunuz ve herhangi bir medyuma büyü yaptırdınız sonuç olarak medyum işin üstesiden gelemediği zaman aranızdaki sevgi bir anda kaybolur ve ayrılma noktasına kadar gelirsiniz. Mevcutta zaten büyü yapmak, yaptırmak günahtır ve gerçekten insanın hayatını alt üst edecek olumsuz sonuçları da vardır. Bu sebeple aşk büyüsü yaptırmak yerine aşk tılsımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Aşk tılsımı hakkında bilgiye sahip değilseniz eğer kısaca sizlere bilgi aktarımı yapmak isteriz. Aşk tılsımı, büyülerde olduğu gibi çeşitli malzemeler kullanılarak elde edilmez. Yani bir saç teline veya başka herhangi bir nesneye ihtiyaç duyulmaz. Sadece vefk kağıdı ve  mürekkep yeterli olacaktır. Medyum kendi el yazısı ile safran mürekkebi kullanarak eline aldığı kalem ile vefk kağıdı üzerine semboller çizer. Bu sembolleri çizerken aşık ettirilecek kişilerin isimlerini yazar. Tabi, bu yazma işlemleri semboller eşliğinde Süryanice alfabesi kullanılarak yapılır. Daha sonra vefk kağıdı sarılır, sarmalanır tılsım haline getirilir. Bu tılsım kişiye gönderilir ve kişi bunu yanında taşıması istenir. Oldukça kolay gibi görülse de yapılma aşaması 7 günü bulmaktadır. Tılsımlı sözcüklerle elde edilen aşk tılsımını evli eşler aralarındaki muhabbeti artırmak, birbirlerine karşı saygılı olmak, birbirlerine daha da çok bağlanmak için tercih etmektedirler. Büyü değil de aşk tılsımı hakkında bilgi alma niyetindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın