Atletle Yapılan Büyüler

Kara büyü sınıfında da yer alan atletle yapılan büyüler çok güçlü etkileri olmasıyla öne çıkarlar. Çeşitli yöntemleri vardır fakat en etkilisi 41 dikiş büyüsü olarak bilinir. Bu büyülerde kullanılan ruhani varlıklar şeytanidir. Bu nedenle hem etkileri güçlü ve kötü olmaktadır hem de çok tehlikeli uygulamalardır. İnsanların iradelerine hakim olmak ve yaşam döngüsünün dışına çıkarmak için yapılırlar.

Büyülerin Kökenleri

Büyülerin kökenleri antik çağlara kadar dayanmaktadır. Her çağda insanlar büyülere büyük ilgi duymuşlardır ve isteklerini gerçekleştirmek için büyü yaptırma yolunu seçmişlerdir. Eski çağlarda büyülere yüklenen anlam daha fazla olsa da günümüzde hala dünyanın her tarafında uygulanmaya devam etmektedir. Büyülere geçmişte var olan bütün kültürlerde rastlanır. İnsanlık tarihinde ticaret yollarının açılmasıyla beraber büyüler yayılmış ve kültürler içinde sınırlı kalmanın dışına çıkmıştır. Günümüze kadar gelen birçok kadim büyü kitabı vardır fakat büyü çeşitlerinin yayılması genellikle yolculuk yapan insanlar sayesinde olmuştur.

Büyüler iyi niyetlerle yapılan ve kötü niyetlerle yapılan diye ayrılsa da her iki durumda da insan iradesine müdahale söz konusudur. İçinde atletle yapılan büyüler de olmak üzere hiçbir büyünün tamamen masum kabul edilmesi söz konusu olamaz.

İç Çamaşırı Kullanılarak Yapılan Büyüler

Bu tarz büyülerde iç çamaşırı kullanılmasının nedeni büyü yapılacak kişinin tenine temas ediyor olmasıdır. Bu nedenle atletle yapılan büyüler için temiz olmayan kullanılmış iç çamaşırı tercih edilir. Kara büyü sınıfında yer alan atlet büyülerinin hem yapımı zordur hem de çok dikkatli olunmasını gerektirir. Büyülerde yapılan hatalar büyünün gerçekleşmesine engel olur fakat atlet büyülerinde yapılan hatalar farklı sonuçlar doğurur. Uygulama esnasında hata yapılması büyü yaptırmak isteyen kişiyi felakete sürükleyebilir. Bu durumun tüm kara büyü uygulamaları için geçerli olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Atlet büyülerini yapacak medyumun son derece tecrübeli olması ayrıca astroloji bilgisinin de olması gerekir. Büyü, büyülenmek istenen kişinin kirli bir iç çamaşırı kullanılarak yapılır. Çamaşır üzerine hangi amaçla büyü yapılıyorsa o amaca hizmet eden tılsımlı sözler yazılır. Bu uygulamada birden fazla tılsım kullanıldığı için bilgi ve tecrübe çok önem kazanmaktadır.

“Atletle Yapılan Büyüler” üzerine 10 yorum.

 1. arkadaşlar herkese selam. atletle yapılan büyüleri sakın olaki küçümsemeyin çünkü en etkili kara büyülerden biri atletle yapılan büyülerdir. bu büyüyü de çok iyi bir hocaya yaptırmalısınız kendi başınıza asla yapmaya kalkmayın çok kötü sonuçları olabilir. ben yaptırdım 2 defa, ilk hoca yapamadı ancak ikinci medyum hocamdan çok memnun kaldım.

    1. cevap için çok teşekkürler canberk bey ancak burak hocanın numarasını bir türlü bulamadım size zahmet yazarmısınız?

     1. tabi seda hanım buyrun. kbakmayın birkaç gündür siteye girmiyodum göremedim. 0553 371 89 94 bu numara dan işlem yaptırmıştım ben siz de buradan ulaşabilirsiniz ben sık sık görüşmekteyim kendisi ile. en kısa zamanda amacınıza ulasmanız dileği ile.

 2. arkadaşlar herkese merhaba ben de bu büyüyü burak hocaya yaptıranlar arasındanım ama size bi öneride bulunayım, atlet mutlaka kirli olmalı zaten hocanız sizi uyarır bu konuda ama ben yınede önceden söyleyim.

 3. herkese selam iç çamaşırıyla yapılan büyüler hakkında genel bir bilgi vermek gerekırse iç maçaşırıyla yapılan büyülerin tutma olasılığı çok yüksektir, kara büyü statüsünde yer alır ama asıl sorun şu ki büyü yaptıracağımız kişinin kirli bir iç çamaşarını bulmak asıl sorundur. bir de güvenilir bir medyum bulmak sorun tabi.. bu konuda sizlere burak hocanın ismini verebilirim. numarası bende yok ama buradan illaki bilen birileri çıkacaktır. kendisi bir çok konuda uzman iyi bir medyum hocadır ben öneriyorum.

  1. merhaba cenk bey. canberk bey numarayı vermiş zaten ancak siz bilmiyormuşsunuz numarayı, yazayım ben belki birgün ihtiyacınız olur. 0553 371 89 94 burak hocanın telefon numarası diye kaydedin ne olur ne olmaz.

 4. güvenilir hocadan şaşmayacaksınız arkadaşlar üç kurus tasarruf edelım diye cok kötü seyler yasayabılırsınız.. burak hoca dıyorum baskada bişe demıyorum…

 5. Arkadaşlar başımdan geçen bir olayı sizlere anlatmak istiyorum.
  Ben 26 yaşındayım ve aynı mahallede oturduğumuz bir kıza aşık oldum. Etrafında çok insan vardı içime bazen doğuyordu onun da benden hoşlandığı ama nafile yanılgılarla yaşıyormuşum. Kendisi ile bir kaç konuşma cesaretini toplayıp yanına gitsem de yine çare etmemişti. Hergün içime atmaktan artık hasta olacaktım. Konuyu teyzeme anlattım bana büyü yaptır dedi. Daha sonrasından araştırmalarım Medyum Burak iyi yönünde oldu. Kaybedecek bir şeyim yoktu kendisiyle görüştüm bana harmura aşk celbi yaptı. Aradan sadece 10 gün kadar bir zaman geçti ve ben bu çok sevdiğim kızla muhabbet etmeye başladım. Telefon numarasını verdi mesajlaşmaya başladık. Özümden söylüyorum ve samimiyetime güvenebilirsiniz ki celb işlemleri gerçekten işe yarıyor. Atlet büyüsü de bu gibi süreçlerde etkiliymiş ama Burak hoca büyü yapmadığını söyledi celb, tılsım ve vefk yapıyormuş. Umarım herkesi bilgilendirmeyi başarmışımdır.

Bir cevap yazın