Kocayı Sakinleştirmek İçin Okunacak Dua

Kocayı Sakinleştirmek İçin Okunacak Dua

Kocayı sakinleştirmek amacıyla yapılabilecek dua ve büyüler vardır ancak bunların yapılma aşamalarının eksiksiz bir şekilde olması önemlidir.

Kocayı Sakinleştirmek İçin Okunacak Dua Nasıl Yapılır?

Eşleri ile aralarında devamlı sorunlar çıkan, tartışan, geçimsiz olan ve eşinin sinirli olduğundan şikâyetçi olan kimseler, eşlerinin sinirlerinin geçmesi için bu dualar ve büyü yapılır. Sinirli olan eşin sakinleşmesi için yapılacak duayı tüm kalple yapmak gerekmektedir. Bu duayı düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Düzenli şekilde yapıldığı zaman etki etme özelliğine sahiptir.

Öncelikle dua yapılmadan önce mutlaka abdestli olunması gerekmektedir. Abdest alınmasının sebebi bu sayede insanın bedenen ve ruhen temizlendiğine inanılmaktadır. Daha sonrasında kimsenin olmadığı, gösterişin olamayacağı bir ortamda dua okunmalıdır. Abdestli olma ve duanın kimsenin olmadığı ortamda yapılması çok önemlidir ve etki etmesinin şartlarından biridir. Okunması gereken dua ise Araf suresi 154. Ayettir.

Bu dua istenildiği durumda yapılması durumunda istenilen etkiyi gösterecektir.

Ağzını Bağlama Büyüsü

Ağzını bağlama büyüsünde, karşındaki kişiye sözünü dinletme, ağzını bağlama, alttan almasını sağlama, istediğin her şeyi bir köpeğe yaptığın gibi yaptırmak için tercih edilen büyüdür. Bu büyü genellikle eşlerin aralarındaki huzursuzlukların giderilmesi için, çevrenizdeki insanların hakkınızda ileri geri konuşmaması için ve sinirli eşlerin sakinleştirilmesi için kullanılmaktadır.

Bu büyünün yapılmasında amacın huzuru bulmak olması gerekmektedir. Farklı amaçlarla ve kötü niyetli olmaması gerekir. Çünkü büyünün ne niyetle yapıldığı önemlidir. Eğer iyi niyetlerle yapılırsa sonucun huzur olacağı gibi kötü niyetlerle yapılması durumunda kötü sonuçlar ve yuvaların yıkılması gibi kötü sonuçlar doğurabilir.

Ağzını bağlama büyüsünün yapılması kolaydır ancak kolaylık bu ilmi bilmeyene değil aksine işinin ehli hocalara ve medyumlaradır. İşinin ehli hocaların ve medyumların okuyacağı tılsımlı sözler ve dualar vardır. Yapmanız gereken ise eğer erkekse, dilini bağlayacağınız kişinin adı ve babasının adı yani falanca oğlu falanca şeklinde zikredilmesi, eğer kadınsa kişinin adı ve annesinin adı yani falanca kızı falanca şeklinde olmalıdır. Bu yüzden işinin ehli hocalara ve medyumlara giderken büyüyü yaptıracağınız kişinin ve anne veya babasının ismini de alıp hazırlıklı gidilmelidir.

 

 

Bir cevap yazın