Bakır Büyüsü

Halk arasında bakır büyüsü olarak bilinse de gerçekte adı bakı levha büyüsü olarak bilinmelidir. Bu büyünün yapılmasındaki amaç ise ayrılan kişilerin birbirleri ile yeniden birleşmesi, giden veya terk eden olarak nitelendirilebilecek vakalarda kişinin geri gelmesi amaçlanmaktadır. Genel olarak adı ise bağlama büyüsü kategorisindedir. Adından da tahmin edeceğiniz üzere bakır materyali ile yapılmaktadır.  Bakır büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman sizi terk etmiş bir sevgiliniz, eşiniz ya da arkadaşınız varsa size geri dönmesi sağlanıyor. Kişi döndükten sonra size bağlanacaktır. Hem geri getirme sürecini hem de bağlama süreci için birebir yapılan büyülerden birisidir. Eşler arasında meydana gelen sorunlar beraberinde soğukluk getirmektedir. Böyle soğukluklar bu büyü sayesinde ortadan kaldırılmaktadır.

Havas ilmi ile yapılmakta olan bakır levha büyüsü belirli bir saat aralıklarında tam 7 gün sürecek bir çalışmayla ortaya çıkarılmaktadır. Sadece bakır malzeme olarak yetersizdir. Harici olarak birkaç malzemeden daha faydalanılır ve bu malzemeler elde edilirken olan süreçler tamamen medyumun başkaları tarafından rahatsız edilmemesi gerekir. Bulunan ortamın çok karanlık ya da çok aydınlık olmaması gerekiyor.

Bakır Büyüsü Kesin Tutar mı?

Bakır büyüsü ile bağlama işlemleri yapılabilmektedir. Medyumların marifetine göre bildiği bazı yöntemlere göre tutma olasılığı arttırılmaktadır. Bu zamana kadar yapılan yorumlar genelde tuttuğuna işaret etmektedir.

Bakır Büyüsünü Kim Yapar?

Bizler hizmet verdiğimiz kategoride olduğu için bize sürekli olarak büyü yapıyor musunuz diye soran kişiler bizler de sürekli olarak yapmadığımızı iletmekteyiz. Bakır büyüsü yapmıyoruz ve bozmuyoruz. Sizlere de tavsiyemiz büyü yerine dualardan yardım almanız ve allaha sığınmanızdır.

Büyü Yerine Başka Ne Yapılır?

Gideni geri getirme vefki, aşk celbi, bağlama celbi gibi işlemler sadece dua ile olmaktadır. Büyü kadar başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Büyüler günahtır ve kolaylıkla tercihiniz olmamalıdır.

Bakır Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bizim yaptığımız ir işlem olmadığı için detaylarını bilmiyoruz. Ancak bakır büyüsü yapılırken eritilmesi ve içerisine çeşitli malzemeler atılırken dualar okunduğunu duymaktayız. Bildiğimiz kadarıyla bakır levha büyüsü yapılırken kişinin meydumun yanında olması gerekiyor. Büyü yerine bağlama vefki ile ilgilenmeniz daha hayırlı sonuçlar verecektir.

Bir cevap yazın