Bereket ve Kısmet Açma Büyüsü

Günlük hayatta bazen olumsuzluklarla karşılaşabilmekteyiz. Bu iş hayatı olabilir, aile hayatı ya da herhangi bir zamanda ortaya çıkan olumsuzluklar genel olarak şansızlık, kısmetsizlik veya nasipsizlik olarak bilinmektedir. Örneğin; iş hayatınızda bazı şeylerin olumsuz gitmesi kazancınızın hayrını görmemeniz bereketsizlikle alakalı olabilmektedir. Hani derler ya ‘’ Allah bereket versin ‘’ onun gibi düşünülebilir. Bereketi olmayan bir şeyin sizin açınızdan birçok negatif yönleri bulunmaktadır. Yazımızın devamında tüm bu konulara değineceğiz. Hayatta neye elinizi atarsanız atın ‘’ tuttuğunuz dal kuruyorsa ‘’ her daim istediğiniz başarıyı yakalayamıyorsanız şans ve bereket büyüsü adı altında medyumların yaptıkları şans açma, kısmet açma, nasip açma veya bereket gibi vefkler yaparak insanların sıkıntılı olduğu zamanlarda yanlarında olmayı hedeflemektedirler.

Kısmetiniz Neden Kapalı?

Belki de her insanın belli dönemlerde kendi kendilerine söyledikleri sözlerden birisidir. ‘’ Kısmet değilmiş veya nasip değilmiş ‘’ gibi… Bu konuyu örnekle açıklayacak olursak eğer; Ticaretle uğraşan birisi olabilirsiniz aldığınız ürünler satılmıyor, para kazanamıyorsanız bu gidişata dur diyemiyorsanız muhtemelen başkası tarafından size büyü yapılmış olabilir.  Muska yapılmış olabilir ya da nasip kapatma büyüsü gibi süreçlere maruz kalmış olabilirsiniz. Sürekli olarak her işinizden hayır alamıyorsanız başkası tarafından büyü yapıldığına inanabilirsiniz.

Kısmetiniz Tekrar Açılabilir mi?

Medyumlar aslında bunun için varlar. Birisi size kısmet kapatma büyüsü yaptırdıysa eğer bu büyünün bozulmasında etkili rol oynayan medyumlar kapalı olan kısmetinizin açılması için bir takım çalışmalar yapmaktadırlar. Genelde vefk ve tılsım üzerinden hareket etmeleri en doğru tercihlerden birisidir. Kısmet açma vefki hakkında detaylı bilgiler yine yazımızın devamındadır.

Kısmetiniz Açıldığı Zaman Neler Olur?

Mesela evlenmek istiyorsunuz ama aradığınız kısmeti bir türlü bulamıyorsanız, evleneceğiniz insana hiçbir şekilde denk gelemediyseniz kısmet açma vefki ile birlikte bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. İş hayatınızda kazanç sağlayamıyorsanız ya da kazancınızı bereketini göremiyorsanız bereket vefki ile yine işinizden hayır görmeye ve kazandığınız paraların bereketini görmeye başlarsınız. Kısacası kısmetle ilgili her şeyin sorununu çözebilecek kadar tesirli ve etkilidir. Büyü ile yapılan vefk çalışmalarının bir bağı olmaması ise sevindirici tarafıdır.

Bir cevap yazın