ADET KANI BÜYÜSÜ NEDİR?

Nohut Büyüsü Nedir?

ADET KANI BÜYÜSÜ NEDİR?

Adet Kanı Büyüsü, bir kişiyi kendine bağlamak için yapılan bilinen ve en çok tercih edilen en kesin ve etkili büyü şekillerinden biridir. Adet kanı büyüsü gerçekte kara büyü grubunda yapılan bir büyüdür ve bireyin iradesine bedenine etki ederek düşünce, his ve beraberinde davranışlarında değişiklik göstermektedir.

 

Adet kanı ile yapılan bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü olarak bilinmektedir. Bu büyü bir taraftan erkeği kadına bağlarken diğer taraftan da erkeği birlikte olduğu kadından tamamen ayırma etkisine sahiptir diyebiliriz. Adet kanı büyüsü ile bir çok ailenin dağıldığı ve mutlu yuvaların bozulduğu bilinir.

 

Adet kanı büyüsü, aybaşı kanı büyüsü olarak da bilinmektedir. Bu büyüde kadının regl kanının kullanılması nedeniyle bu isimle anılır. Esas olan; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyülenmek istenen kişiye yedirilip içirilmesi gerekmektedir. Burada adet kanı kullanılmasının nedeni, kadının dişiliğine ait özelliklerini barındıran en etkili bölge olmasından kaynaklanmaktadır. Kadına ait başka hiç bir şey bu kadar etkili sonuç vermemektedir.

 

ADET KANI BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Adet kanı büyüsü çok kısa sürede çok etkili sonuçlar verebilen bir büyü türüdür. Erkeğin adet kanını vücuduna almasından hemen sonra değişiklikler baş gösterir. Bu değişikliğin kişi üzerinde kendini göstermesi kişinin yapısına göre değişiklik gösterse bile en geç  bir kaç haftada etkisi ortaya çıkmaktadır.

 

Adet kanı ile büyülenmiş olan erkek,  ilk adım kanın sahibine ani ve şiddetli bir değişiklikle bağlanmaya başlamaktadır. Erkeğin gözü büyülendiği kadından başkasını görmez hale gelir. Sürekli o kişiyle beraber zaman geçirmek isteyecektir. Onun söylediği sözün dışına çıkamaz hale gelir. Kadın ne isterse erkek onu yapmaya başlar. Adeta kadın, erkeğin tüm iplerini eline geçirmiş duruma gelir. Adet kanının sahibi hakkında söylenen hiçbir olumsuz düşünceyi önemsemez ve her şeyi normal olarak değerlendirmeye başlar.

 

ADET KANI BÜYÜSÜ BOZMA

Adet kanı büyüsü yapımı özel uzmanlık isteyen bir büyü türüdür. Ancak, bu büyünün tamamen bozulması yapılmasından daha özel beceri ve uzmanlık gerektirmektedir. Büyü bozma konusunda belli bir beceriye sahip olan bir çok kişi adet kanı büyüsünü bozma konusunda yeterli gelememiştir.Bilen birine danışmak gerekmektedir.

Bir cevap yazın