Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri üzerine paylaşım yapacağımız bu başlıkta öncelikli olarak bilinmesi gereken şey saymakla bitirilemeyecek kadar büyü çeşidinin olduğudur. Aşk büyüsü, gideni geri getirme büyüsü, alkol bıraktırma büyüsü, canbar büyüsü, voodoo büyüsü gibi daha da fazlasına yer verebiliriz. Ancak araştırmalarınızda hangi büyüyü yaptıracağınız değil genel olarak yaşadığınız sorunları, problemleri medyuma bildirmeniz durumunda medyum size hangi büyünün yapılıp yapılmayacağını zaten söyleyecektir. Ancak ak büyü ve kara büyü olarak iki farklı kategoride ele almak daha matıklıdır.

Ak Büyü Nedir?

Ak büyü adından da belli olacağı üzere aydınlık bir büyüdür. İyi niyetle yapılır, kimseye zararı olmayan büyülerden kategorisidir. Mesela aşk büyüsü iyi niyetle yapılır ve ak büyü sınıfına girer. İnsanlara kötülük yapmayacak kişiler bu büyüye başvurabilirler. Bir diğer örneğimiz gideni geri getirme büyüsü olabilir. Çünkü bir koca evi terk edip kötü yollara sapmış ise bu kocayı kötü yollardan alıkoyup eşine, çocuklarına, yuvasına dönmesi için yapılabilmektedir.

Kara Büyü

Adından da belli olacağı üzere kara büyü karadır. Karanlık işlerin, insanlara zarar vermenin yöntemlerinden birisidir. Genelde intikam almak isteyenler bu büyü kategorisine başvururlar. Örnekle açıklayacak olursan bir insanın hasta olması için yapılabilir. Bir insanın işlerinin yolunda gitmemesi için yapılabilir ya da bir insanın ölmesi için yapılabilmektedir. Çeşitlerini saymakla bitiremeyeceğimiz birçok uygulama yöntemi bulunmaktadır.

Büyülerde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Her medyumun kullandığı malzeme farklıdır. Ancak en doğru olanı Vefk yöntemi ile dualardan faydalanmaktır. Duaları ilim sahibi bir medyum iyi bir şekilde yaparak kullandığı ya da kullanacağı malzemeler tamamen kendi inisiyatifine bağlıdır.

Malzemelerden ziyade en çok tercih edilen büyüler hangileri diye soracak olursanız insanlık tarihi boyunca varlığını asla yitirmeyen aşk büyüleridir. Bir aşkı yeniden canlandırabilir, yeniden aşık olabilir, aşık olduğunuz kişinin gönlünü alabilir hatta giden sevgiliyi geri bile getirecek kadar etkilidir. Eşler arasındaki aşk duygusunu yineleyebildiği gibi mevcutta her şeyi ile güzel giden bir birlikteliği de güçlendirebilmektedir.

Her ne kadar büyü çeşitleri ile yakından ilgileniyor olsanız da doğru medyum ile tanışmanız hem maddi hem de manevi bir kayıp olmayacaktır.

Bir cevap yazın