Kurşun Büyüsü Nedir?

Kurşun Büyüsü Nedir?

Kurşun Büyüsü Nedir?

Kurşun büyüsü büyü çeşitleri arasında iyi niyetli olarak yapılan büyülerden biridir. Bu büyünün amacı kişileri bir araya getirmek, dargınları barıştırmak ve tekrardan bir araya getirmek olarak sıralanabilir. Kurşun büyüsü, dargın kişileri barıştırmak ve ayrı kişileri birleştirmek amaçlı yapılmaktadır. Büyü çeşitleri arasında oldukça etkili olan bu büyü türü çiftlerin ayrılması sonucunda da yapılmaktadır.

Kurşun büyüsü, erkeklerin terk etmesi sonucunda yapılır. Bu büyü çeşidinin temel olarak terk eden kişileri ve annelerini hedef alarak yapılmaktadır. Büyü türleri arasında iyi büyüler sınıfına girmektedir ve seven kişilerin tekrardan birleşmesi amacı ile ortaya çıkmıştır. Sevgisi, aşkı ve karşıdaki kişiye bağlılığı konusunda emin olan kişiler tarafından yaptırılan ve içinde kötülük taşımayan bir büyü çeşidi olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

 

Kurşun Büyüsü Uygulaması

Kurşun büyüsü uygulaması diğer büyülere nazaran basit, hızlı ve pratiktir.  Büyü yapma konusunda deneyimli, bilgili olan kişiler tarafından birleştirme yapılacak olan kişinin annesinin ve kendisinin ismi öğrenilerek ilk adım tamamlanır. Okunacak olan kurşun duası sonrasında kurşun levhanın üstüne bu isimler yazılır. Sonrasında okunan dua ile birlikte kurşun ateşe sürülür.

Ateşi gören kurşun erimeye başlar ardından kurşunun erimesi ile birlikte karşı tarafta bulunan kişilerin de katı duyguları erimeye başlar. Sevilen kişi ve annesi de kurşunun ateşte erimesi gibi erime yaşayarak dayanamaz hale gelir ve gri renge döner. Bu büyü oldukça etkili olan bir büyü şeklidir ve birçok kişi tarafından sık tercih edilir.

 

Kurşun Büyüsünün Etkileri ve Belirtileri

Kurşun büyüsü bazı zamanlarda kusma yani istifra şeklinde kendisini gösterebilir ama genel olarak anormal şekilde davranış ve farklı rahatsızlık belirtisi olarak ortaya çıkmaz. Bu büyünün etkisinde kalan kişiler her durumu normal olarak karşılar ve olağan şeyleri kabul görür. Kurşun büyüsünün beden içinde görülen yan etkisi sadece kusma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzde birleşme, kavuşma ve barışma için kullanılan bu büyü çeşidi eş dışında aile yer alan anneyi de etkiler. Annenin olumlu düşüncelere sahip olmasını, bu ilişkiyi onaylamasını, sizi sevmesini ve arada yarattığı sorunları unutmasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın