Kuru Üzüm Büyüsü İle İlgili Genel Bilgi

Kuru Üzüm Büyüsü İle İlgili Genel Bilgi

Kuru Üzüm Büyüsü İle İlgili Genel Bilgi

Kuru üzüm büyüsü yaparken uzmanların en çok yararlandığı bir diğer materyal ise saman kağıtları ve ceylan derisi olarak karşımıza çıkmaktadır.Ceylan derisi maliyet açısından biraz sıkıntı yaratacağından yani fazla olduğundan saman kağıdı kullanımı maddi olarak insanları zorlamamak için uzman hocaların tercih ettiği bir malzemedir. İlk adımda yazılacak ibranice ve farsça dualarla bazı seçilecek ayetlerin bir araya gelmesi neticesinde kuru üzüm büyüsü yapılmaya başlanır.

İlk hafta kişilik değişiklikleri en bariz görünen etkilerdendir. Kişinin tüm davranışları soğumaya ve terketmeye açık hale gelir. Aslında o anda bir tesir altındadır ve hazırlanan tılsım artık kendisini göstermeye başlar istekler doğrultusunda kişiyi belirli eğilimlere sürüklemeye başlamıştır bile. Günlük tekrarlanan rutin dediğimiz hareketlerden sonra her gün bir kuru üzüm tanesi toprağa gömülür.

Otuz üç gün sürecek olan çalışma aslında fiziksel davranış anlamında 14 günde son bulmasına rağmen sonrasında devam ettiğini görürüz. Fakat bu devamı da uzman hoca sağlamaktadır. Siz hayatınıza işleminiz olmuş bir şekilde devam ederken uzman hoca arkanızdan işlemin takibini ve kalıcı olarak hayatınızda yer etmesini sağlamakla meşgul olur diyebiliriz.

Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kuru üzüm ile yapılan büyü iki bölümde karşımıza çıkmaktadır. Bu büyü çalışması sırasında kadın için ve erkek için iki farklı uygulama bölümü vardır. Ancak genelde aile içi sıkıntılar için uygulandığından ötürü kaynanaların başvurduğu büyülerden biridir.

Kısaca özetlemek gerekirse kuru üzüm büyüsü istenmeyen gelinler için uygulanabilmektedir. Bu büyü sonucunda oğlunu istemediği bir kızla bir arada görmek istemeyen kaynana başarılı olmuş ve onları ayırmış olur. Kuru üzüm büyüsü ayırma büyülerinden biridir. Kuru üzüm büyüsü yapılırken 33 tane kuru üzüm tanesi 2 günlük okumaya alınır. Her birinin içine zerk edilecek endam-ı nursel dediğimiz çalışmanın 2 günlük bekleme süresinden sonra kuru üzüm büyüsü başlamaktadır.

Bu süreç başladığı anda yapan ve yapan kişiler her gün aynı saatte ve aynı anda aynı duaları okumalı ve gerekli çalışmaları da yapmaları gerekmektedir.

Bir cevap yazın