Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut büyüsü bazı ülkelerde nohut dışında pirinç ya da mercimekle de yapılabilmektedir. Ancak büyünün ilk çıktığı zamandan itibaren yaygın biçimde nohutla yapılmasından ötürü büyüye bu ad verilmiştir. Oldukça etkili bir büyü olan nohut büyüsü aşık etme amacıyla yapılan büyülerden biridir. Giden sevgiliyi geri getirmek amacıyla da bu büyüden yararlanılabilir.

Nohut büyüsü hakkında internet üzerinde birçok bilgi mevcuttur.  Kişilerin bu bilgilere dayanarak nohut büyüsünü kendilerinin yapmaya çalışmaması çok önemli bir konudur. Bu tarz güçlü büyülerin yapımı esnasında yapılabilecek hatalar büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bilen birine danışmak gerekmektedir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü sade nohut kullanılarak yapılabiliyor. Bunun yanında kara nohut kullanılarak da yapılabilmektedir. Nohut büyüsü yapmak için kırk bir adet nohut gerekmektedir. Bir tas veya kap artı ateşe de ihtiyacımız vardır. Her bir nohut üzerine İhlâs suresi okunur ardından kaba bırakılır. Daha sonra niyet edilir ve nohutların yanması sağlanır.

Nohut büyüsünün yedi adet nohut kullanılarak yapılan çeşidi olduğu bilgisini de verelim. İlk adım yedi adet nohut üzerine İhlâs suresi okunur ve suya bırakılır. Nohut büyülerinin uygulamasının kolay olduğunun düşünülmesi nedeniyle birçok insanın bu büyüyü kendi başlarına yapmaya kalkmalarına neden olmaktadır. Hiçbir büyü uzman yardımı olmadan yapılmamalıdır, ciddi tehlikelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Büyü uygulaması sırasında söylenen birtakım sözler ruhani varlıkların harekete geçmesine neden olacaktır.

Uzmanlar bu varlıkları doğru yönlendirme ve kontrol altına alma yeteneğine sahiptirler. Bu bilgiye sahip olmayan insanların bilinçsizce harekete geçirdikleri bu varlıkları kontrol edebilmeleri ne yazık ki beklenemez. Bu nedenle kendi başına uygulama yapmaya kalkan bireylerin kendileri, yakın çevreleri ve büyülemek istediği insan ciddi zararlar görebilmektedir.

Nohut Büyüsünü Bozma Yolları

Bir büyünün bozulabilmesi için öncelikle insanların kendilerine büyü yapıldığını anlamaları ilk adımdır. Kimi büyüler geride kanıt bırakmaz ki nohut büyüsü de yakılma yoluyla yapıldığı için geride bir kanıt bırakmayacaktır. Tecrübeli uzmanlar büyülenen insan üzerinde şiddetli etkiler yapan bu tarz büyüleri bozabilmektedirler. İnsanlar kendilerini büyülerden korumak amacıyla sık sık AyetelKürsi, Felak ve Nas surelerini okumalıdır.

Bir cevap yazın