ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ NEDİR?

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ NEDİR?

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ NEDİR?

Bu yazımızda ölü toprağı büyüsü nedir, ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır, ölü toprağı büyüsü nasıl bozulur o konular üzerinde duracağız. Mezarlık toprağının birey üzerinde bazı etkileri vardır. Ölü toprağı büyüsü, kara büyüler içinde hem amacı hem yapımı itibariyle en etkili ayırma büyüsü olarak yerini almaktadır.

Ancak bu büyü nişanlılar, sevgililer için uygulanmaz. Sadece evli olan ya da aynı evde evli gibi yaşayan çiftler için uygulanmaktadır. Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır konusuna gelirsek eğer, uzman hoca bu işlem için ölü toprağı bulur. Mezarlık üstünden alınan bu toprak yedi gece okunur ve çiftin yatağına serpilerek ilk adım gerçekleşir.

İşte sadece evli olanlara ya da aynı evde yaşayan çiftlere uygulanma sebebi bu yüzdendir. Bu büyü de işlem çiftlerin yatağına yapılmaktadır. Çok fazla fark edilecek kadar serpilmesine gerek yoktur az miktarda yeterlidir. Ölü toprağı büyüsü adında da belli olduğu gibi çiftleri birbirine aşk anlamında da cinsellik anlamında da ölü hale getirmektir.

Tüm istekleri, tüm sevgileri ölür. Birbirlerine karşı çok soğuk olurlar. Zamanla etkisi artar bu durumun. Tesiri arttıkça birbirlerini görmeye, aynı ortamda kalmaya bile tahammül edemez hale gelirler. Sonucunda mutlaka ayrılık ya da boşanmak olur. Eğer size ölü toprağı büyüsü yapıldığından şüphe ediyorsanız mutlaka bir uzman hoca ile görüşmenizde fayda var.

 

Ölü toprağı büyüsünden nasıl korunuruz diye bir soru akla gelmektedir. Her gün mutlaka cin suresi, nas suresi okuyunuz. Evinizde sirke, çörek otu bulundurun. Temizlik yaparken sirke kulanın.  Evde mutlaka Kuran-ı Kerim bulundurun. Eğer iyi bir uzman hoca bulabilirseniz koruma muskası yaptırıp hem üzerinizde taşıyın hem de evinize koyun.

Ölü toprağı büyüsü bozmak için öncelikle tüm evi sirkeli su ile siliniz. Yatağınızı imkanınız varsa yenisiyle değiştirin.  Ardından imkanınız yoksa her yerini yine sirkeli su ile yıkayın ve silin. Büyünün etkisi bitene kadar tüm evinizde her akşam üzerlik ya da iğde tütsüsü yakınız. Bu işlemlerle beraber çalıştığınız uzman hocanın dediklerini harfiyen uygulayın.

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Büyüleri tesir bakımından normal büyü ve kara büyü olarak ayırmak mümkündür. Ölüm, ayrılık gibi olumsuz sonuçlara sahip olan büyüler kara büyü olarak adlandırılmaktadır. Ölü toprağı büyüsü de kara büyü sınıfına girer. Bu büyünün temel gayesi insanların arasına fitne sokmak, sevenleri birbirinden ayırmak, aile ilişkilerini ve aşk ilişkilerini bozmaktır. Fakat ölü toprağı büyüsü zaman zaman hastalık ve ölümlere de yol açabilmektedir.

Bir cevap yazın