Üzerimde Büyü Var mı?

Üzerimde büyü var mı şeklinde sorular çoğu zaman her insan tarafından tekrarlanan durumlar arasındadır. Bu gayet doğal bir soru olup belirtileri ise bunu pekiştirmektedir. Bir insan büyü ile hiç alakası olmasa bile başkaları tarafından büyüye maruz kalabilir. Her çeşit büyü bulunuyor olsa da en çok uygulanan büyü yöntemleri arasında balama büyüleri yer alır. Tüm bunlara rağmen üzerimde büyü var mı, birisi bana büyü yaptırdı mı, büyü yapılmış olabilir mi gibi sorulara cevap bulabilmek için araştırmalarınız zayıf kalabilir. Bu doğrultuda en doğru bilgiyi bir medyum kontrolünden geçmenizle öğrenebilirsiniz. Eğer üzerinizde büyü varsa hayatınız olumsuz yönde etkilenecektir. Yediğinizden, içtiğinizden, gezmelerden, alışverişten, özel yaşantınızdan hiçbir zaman verim alamadan tatsız, tuzsuz bir hayat serüveni içerisinde olursunuz.

Bir insan yaşamı boyunca mutlaka üzerimde büyü var mı şeklinde soruları kendi kendisine sormaktadır. Bazen işlerinin iyi gitmemesi, bazen aşktan yana sıkıntılar çekmesi, bazen de evlilik hayatında olumsuz şeylerle karşılaşması insanın aklına direkt olarak büyü gelebilmektedir. Ancak bu gibi sorunlarda büyü olup olmadığını anlamak kendi başınıza imkansızdır. Özellikle teşhisini koymak ile yersizdir. Her belirtide büyü belirtisi olarak karşınıza çıkmayabilir.

Büyü Kendisini Belli Eder

Birbirinden farklı büyü yöntemleri olduğunu unutmamak gerekir. Her büyünün belirtisi de birbirinden farklı olacağı için kesin tanı koymak oldukça zordur. Bunu en iyi medyumlar anlayabilirler. Bu konuyu örnekle açıklayacak olursak eğer; aşk büyüsü yaptırılmış ise üzerinizde hiç sevmediğiniz birisine aşık olabilirsiniz. Benim tarzım değil dediğiniz bir insanla bir araya gelerek evlilik planları yapabilirsiniz. Hatta sizi asla birbirinize yakıştıramayacak kadar yorumlara açık olursanız belli ki üzerinizde aşk büyüsü yaptırılmış olabilir.

Büyüden Haberiniz Olur mu?

Eğer herhangi birisi tarafından sevdiğiniz insanlar, aileniz ya da siz büyüye maruz kalmışsanız eğer bunu çok geç anlayacaksınızdır. Büyü belirtileri büyülere göre farklılık göstereceği için bazen ev hanesi içerisine büyü yapılabiliyorken bazen düşüncelere hâkim olmak için büyüler de yapılabilmektedir. Ak büyü ve kara büyü olarak iki farklı kategoride ele alınan büyüler çoğu zaman sizin iyiliğiniz için de yapılabilir.

Bir cevap yazın