Kırık Cam Büyüsü

Papaz büyüsü uygulamaları çok farklı materyaller kullanılarak yapılmaktadır ve kırık cam büyüsü bir papaz büyüsü uygulamasıdır. Başlangıçta Süryani rahipler tarafından başlatılan bir büyü olması nedeniyle zaman içinde papaz büyüsü olarak tanımlanmıştır. Oysa papazların bu büyü ile bir alakası yoktur ve papaz büyüsü papazlar tarafından yapılır inanışı yanlıştır. Günümüzde papaz büyüsü uygulamaları medyumlar tarafından yapılmaktadır.

Papaz Büyüsü Yapılış Yolları

Papaz büyüleri son derece güçlü kara büyü uygulamalarıdır. Güçlü etkilerinin olması nedeniyle asırlardır uygulanmaktadır ve günümüzde de insanlar tarafından talep edilmektedir. İplere düğüm atılarak yapılan papaz büyüsü en çok bilinen uygulamalar arasında yer alır. Bunun bir nedeni de bu büyünün Hz. Muhammed’e de yapılmış olmasıdır. İslam aleminin bu büyüyü yakından tanımasına bu olay vesile olmuştur. Bu büyüde ipe düğümler atılır, düğümlü ip bir tarağın dişleri arasına geçirilir ve ardından da tarak bir kuyuya atılır. Bu iş için siyah renk ip kullanılır ve büyü yapılacak kişinin adında yer alan harf sayısı kadar düğüm atılır. Bu büyünün amacı kişiyi cinsel açıdan bağlamaktır.

İnsanın psikolojisini tahrip etmek amacıyla yapılan papaz büyüsünde bazı kutsal metinler tersten okunur. Bu yolla yapılan büyü çalışmasında kişinin kendisine zarar verecek düzeye gelene kadar psikolojisi bozulur. Kişinin iradesi öylesine güçlü şekilde ele geçirilir ki bu insana suç işletip ceza almasını sağlamak bile mümkün olabilmektedir.

Belli bir büyü malzemesi kullanılarak yapılan papaz büyüleri de vardır ve kırık cam büyüsü bunların arasında yer alır. Bu tarz materyaller kullanılarak yapılan papaz büyülerinin niyet, nadas ve büyünün tutması olmak kaydıyla üç aşaması bulunur.

Fazla Malzemenin İmhası

Malzeme kullanılarak yapılan papaz büyülerinde artan malzemeler asla çöpe atılmaz. Aynı şekilde kırık cam büyüsü için kullanılan camdan artan parçalar toprağa gömülerek ortadan kaldırılır. Kullanılan malzemenin cinsine göre yakma işlemi yaparak ortadan kaldırmak mümkündür.

Papaz büyülerinin bozulması oldukça güçtür. Medyumlar bu konuda yetersiz kaldıklarında büyünün yön değiştirmesine neden olabilmektedir. Papaz büyülerinin etkisinden kurtulmanın en kesin yolu Kuran’da yer alan Felak, Nas, Abese, Tarık ve Rahman surelerinin okunmasıdır.

Bir cevap yazın