İç Çamaşırlarına Yapılan Büyü

Özellikle erkekler tarafından tercih edilmesiyle dikkat çeken iç çamaşırlarına yapılan büyü etkili büyüler kapsamında yer alır. Büyü yapılan kişinin düşünce sistemini değiştirmede çok etkili olduğu kabul edilir. Erkeklerin bu büyü uygulamalarını sevdikleri kadının kendilerini kocası olarak görmesini sağlamak için yaptırır. Bu büyülerin kadınların düşünce yapısında böyle bir değişiklik yaptığı ve kendisine büyü yapan erkeği kocası gibi görmeye ve öyle davranmaya başladığı bildirilmektedir.

İç Çamaşırı Parçası

Kişiler büyü yapmak istedikleri insanın iç çamaşırından bir parça alarak iç çamaşırına yapılan büyü uygulamasını gerçekleştirebilirler. Kesilen parça büyü yapılacak kişinin dikkatini çekmeyecek şekilde kesilmelidir. Büyü yapan kişiyi aldığı parçayı başının etrafında yedi kez döndürür ve bu arada hem kendi simini hem de bağlanmak istenen kişinin ismini söyler. Bu arada Ya Kadir esması da söylenmelidir.

Üç adet mum bir üçgen oluşturulacak şekilde yerleştirilir. Büyü yaptırmak isteyen bir erkekse mumların ortasına alınır ve erkeğin ismi söylenerek mumlar yakılmaya başlanır. Mumların yakılmasının ardından Kuran’da yer alan bir sure okunur ve dileğin yerine gelmesi dilenir. Mumlar söndürülürken ise Ya Hay esması söylenir.

41 Dikiş Büyüsü

41 dikiş büyüsü iç çamaşırlarına yapılan büyü uygulamalarının en etkililerinden biri olarak kabul edilir. Bu uygulama için de iç çamaşırı parçasına gereksinim vardır. Bu parçaya 41 adet dikiş atılarak uygulama gerçekleştirilir. Bu işlem esnasında yıldız uyumları büyük önem taşır. Bir kara büyü uygulamasıdır ve havas ilmine hakim medyumlar tarafından yapılır. Büyünün ne niyetle yapıldığı önemlidir ve uygulamalar niyete göre gerçekleşir.

41 dikiş büyüsü asla hata affetmeyen bir büyüdür. Uygulama hatasız gerçekleştirilmelidir zira yapılan hatalar büyük sonuçlar doğurur. Bu uygulamada kullanılan ruhani varlıkların negatif enerjileri büyü yaptırmak isteyen kişiye de ulaşabilir. Bu uygulama çok güçlüdür ve büyü yapılan kişinin çevresindeki insanları dahi etkiler. Bu tarz güçlü etkileri olan büyülerden uzak durmak en doğrusudur fakat illa yapılacaksa emin olunan bir medyum aracılığıyla yapışmalıdır. Bu büyü uygulamasında 72 dikiş atıldığı da görülür fakat en yaygın yapılan 41 dikiş büyüsüdür.

Bir cevap yazın