Domuz Kanı Büyüsü

İnsanlık tarihi kadar eski olan büyülerin en çok bilineni, diğer medeniyetler tarafından da en çok kullanılanı hiç şüphesiz domuz büyüleridir. Kara büyü grubunda yer alan domuz büyüsünün çok fazla çeşidi bulunur ve bunlar domuz yağı büyüsü ve domuz kanı büyüsü olarak bilinenleridir. Domuz kanı büyüsü ile yapılan tüm büyü yöntemleri art niyetle yapılan insanlara arar vermek amacıyla oluşturulan kara büyülerden birisidir. Domuz kanı büyüsü çok zahmetli olan bir büyü olduğu için genellikle her medyum bu büyü karşısında marifetini gösteremeyebilir. Yapılması zor, bozulması zor, etkileri korkunç, belirtileri ise bir hayli ürkütücüdür. Ayırma işlemleri için domuz kanı büyüsü genellikle ilk tercih edilenler arasındadır. Evli kadınları kocasından ayırmak, evli erkekleri karısından ayırmak gibi niyetlerle yapılmasının yanı sıra ayrılan eşlerin kendilerine bağlanmasını ve aralarında yuva kurmaları söz konusu olan bir büyü türü olarak tercih edilir.

Domuz Kanı Büyüsü Yapılışı

Birçok kişi büyülerin nasıl yapıldığına dair bilgi arayışı içerisinde oldukları için bu yazımızda da sizlere domuz kanı büyüsü nasıl yapılır şeklinde bir paylaşım yapmak istiyoruz. Önceliğinizin bu büyüyü yapacak olan bir işinde uzman medyuma ihtiyacınız olmasıdır. Domuz kanı büyüsünü kadına yönelik yapacaksanız dişi domuz kanına ihtiyaç vardır. Eğer erkek üzerine yapılacaksa erkek domuz kanına ihtiyaç vardır. Genelde medyum kendi bilgileri eşliğinde büyüyü dualar, esmalar okur ve tılsımlı sözcükleri söyleyerek muska haline getirir. Bu muskayı zarar vermek istediğiniz kişinin evine veya mümkün olmuyor ise evine yakın bir noktaya bırakmanız büyünün tutması için yeterli olacaktır. Bazı medyumlar da domuz kanı büyüsü için bir kanlı su büyüsü oluşturur ve bu kanlı suyu evin etrafına dökülmesi yeterli olacaktır.

Domuz Kanı Büyüsü Bozulur mu?

Domuz kanı büyüsü yaptıranlar pişman olacakları ya da vicdan azabı çekecekleri için domuz kanı büyüsü yaptırdıkları medyuma giderek bozdurma sürecini başlatabilirler. Eğer büyüye maruz kalmış bir kişi üzerindeki domuz kanı büyüsünü anlar ve büyü bozma işlemi için medyuma giderse herhangi bir büyü bozan medyum ile iletişim kurması yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın