Evlilik Büyüsü Yapan Hoca

Evlenme yaşına gelmiş fakat henüz bunu gerçekleştirememiş kadın yada erkeklerin evlilik büyüsü yapan hoca arayışına girmeleri çok rastlanan bir durumdur. Kişilerin karşısına ya kısmetleri çıkmaz ya da evlenmek istedikleri kişi ile aralarında engel vardır. Bu durumlar yaşandığında devreye evlilik büyüleri sokulur.

Evlilik Büyüsü Neden Yapılır?

Evlilik büyülerinin yapılma nedenleri farklılıklar gösterebilir. Kişilerin evlilik büyüsü yapan hoca arayışlarının bir nedeni bu konuda kısmetlerinin kapalı olduğunu düşünmeleridir. Kendisini evliliğe hazır hissettiği halde karşılarına hayırlı bir kısmet çıkmayanlar kısmetlerinin açılması için evlilik büyüsü yaptırabilir.

Kadın ya da erkek partnerini evliliğe ikna edemiyorsa devreye yine evlilik büyüleri girer. Özellikle erkeklerin evlilikten kaçınması sık karşılaşılan bir durum olmakla birlikte bunun aksinin görülmesi de olasıdır. Bu durumlarda evlenmek isteyen taraf evlilik büyüsü yaptırır. Kişiye evlilik büyüsü yapıldığında evlenmeye çok istekli hale gelecektir.

Kadın ve erkek evlenmek istiyordur fakat etraflarında evlenmelerine engel olan kişiler vardır. Bu durumda yapılan evlilik büyüsü bu birlikteliğe karşı olanların ikna edilmesini amaçlar. Evliliğe onay verilmemesi genellikle aileler kaynaklı olduğu için evlilik büyüsü engel olan taraf için yapılır. Bu büyüden sonra evliliğe karşı olanların düşünceleri değişir ve bu birlikteliğe sıcak bakmaya başlarlar.

Gerek evlenmek isteyen kişinin kısmetinin açılması için, gerek evliliğe ikna olmayan tarafın ikna olması için gerekse evlilik için ailelerin onay vermesini sağlamak için evlilik büyüsü devreye girer.

Evlilik Büyüsünü Kimler Yapar?

Bir evlilik gerçekleşsin diye evlilik büyüsü yapan hoca arayışına giren kişiler medyum hocalardan yardım alırlar. Evlilik büyüleri tarafların adına hazırlanan Vefk yöntemiyle yapılan büyülerdir. Havas ilmini bilen hocalar yazılı kağıt anlamına gelen Vefk kağıtlarını hazırlayabilirler. Ayrıca bu hocaların gerekli hesaplamaları yapabilmeleri için ebced hesabını da bilmeleri gerekmektedir. Evliliği gerçekleşsin istenen kadın ve erkeğin isimleri, annelerinin isimleri ve doğum tarihleri Vefk hazırlanırken gereken hesaplamaların yapılması için gereklidir. Medyum hoca yaptığı hesaplamalarla kişilerin yıldız uyumuna bakar ve yıldızlarını bağlar. Bu doğrultuda Vefk kağıtlarının hazırlanmasından sonra hoca devreye hüddamları sokar. Bu varlıklar kişilerin düşüncelerini değiştirmesi için çalışacaktır.

“Evlilik Büyüsü Yapan Hoca” üzerine 1 yorum.

  1. hocam ben 7 yıllık evliyim. Severek evlenmedim görücü usulü oldu kimse evlenirken bana sormadı zaten 19 yaşında evlendim daha cahildim gözüm açıldı ama iş işten geçti. Kocamı sevmiyorum ve boşanmak istiyorum ama bunu ne kocam kabul eder ne de ailem kabul eder. Eşimin zaten işleri yolunda gitmiyor bir de maddi sorunlar eklendi bana yardımınız dokunur mu sizi aramak istiyorum ama önce buradan cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın