Gümüş Levha Büyüsü

Kişilerin kendilerini korumak amacıyla gümüş levha büyüsü yaptırdıkları görülür. Bu uygulamaya büyü demek çok doğru değildir. Gümüş levha üzerine yapılan bu çalışmada hedef gösterilen bir başka insan yoktur. Bu çalışmada yaptırmak isteyen kişinin hedefinde kendisi vardır. Bir başkasının düşünce yapısını etkilemeye ve değiştirmeye yönelik olmadığı için bu uygulamayı büyü kapsamına almak mümkün değildir.

Nazardan Ve Büyülerden Korunmak

İnsan yaşamı süresince pek çok negatif enerjiye maruz kalabilmektedir. İnsanların bu negatif enerjilerden etkilenme düzeyleri farklılıklar gösterse de özellikle yıldızı düşük olan insanlar çok fazla etkilenir. Negatif enerjilere maruz kalan bu insanlar bazı duygusal ve fiziksel sıkıntılar yaşarlar.

İşinde ve aile yaşantısında başarılı ve mutlu olan insanlar diğer insanlar tarafından kıskanılır. Kıskançlık ortaya güçlü negatif enerjilerin çıkmasına neden olan bir duygudur. Bu nedenle insanlar kendilerini koruma altına almak ister ve bu niyetle gümüş levha büyüsü yaptırır. Bu büyü ile kendilerini nazara ve kıskançlığa karşı koruyacaklarına inanırlar. Gümüş levhalar üzerine yapılan çalışmalar kişileri büyülere karşı da korumaktadır. Büyülerin kötü etkilerine maruz kalmaktan korkan insanların bu yola başvurmaları sık görülür.

Gümüş Levha Büyüsü Nasıl Hazırlanır?

Aslında büyü olmayan birçok uygulama halk dilinde büyü olarak anılmaktadır. Kuran üzerinden yapılan okumalar ve dualar ile gerçekleşen uygulamalar da büyü kapsamında değildir fakat tanımlanırken büyü olarak ifade edilir.

Gümüş levha üzerine yapılan çalışmalar havas ilmine haiz medyum ya da hocalar vasıtasıyla yapılır. Hoca ebced hesabı ile kişinin yıldızını kontrol eder ve hem yıldızına bakarak hem de kişi bilgilerini kullanarak bir vefk hazırlar. Bu vefk talep eden kişinin nazardan ve büyülerden korunması için hazırlanmıştır. Hesaplamaların doğru yapışması ve okunacak duaların doğru adette okunması önemli olduğu için gümüş levha büyüsü uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Gümüş üzerine yapılan bu çalışmalarda hazırlanan vefki kişinin sürekli üzerinde taşıması gerekir. Bu nedenle bu uygulama için gümüş kolye ya da gümüş yüzük üzerine vefk hazırlanır. Bu sayede kişi sürekli üzerinde taşıyabilecek ve sürekli koruma altında kalabilecektir.

Bir cevap yazın