İğne İplik Büyüsü

Bir aşık etme ve bağlama büyüsü olan iğne iplik büyüsü ak büyü sınıfında kabul edilir. Kişilerin tek taraflı sevdikleri insanı aşık etme amaçlı kullanılan bir büyü olduğu gibi giden sevgiliyi geri getirmek amacıyla da uygulanmaktadır.

İğne İplik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün amacı muhabbettir. Aşık etmek için yapılan ve oldukça etkili olduğu düşünülen iğne iplik büyüsü ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu büyü için bir dikiş iğnesine ve bir miktarda siyah ipliğe ihtiyaç vardır. İplik iğneye geçirilir ve aşık edilmek istenen kişinin isminde kaç harf varsa ipliğe harf sayısı kadar düğüm atılır. Her düğüm atılışında gerekli tılsımlı sözleri söylemek de gerekir. İpliğe düğüm atma  işlemi bittikten sonra üzerinde düğümlü iplik bulunan iğne büyü yapan kişi tarafından taşınmalıdır. İğne kişinin göğsünün sol tarafında taşınır. İğne burada takılı olduğu sürece aşık edilmek istenen kişinin aşık olması kaçınılmaz olarak kabul edilmektedir. Bu büyü uygulandığında büyülenmek  istenen kişi, büyü yapan kişi karşısında duygularını kontrol edemez hale gelir ve çok itaatkar olur.

İğne Kullanılarak Yapılan Büyüler

İğne kullanılarak farklı amaçlarla büyü yapmak mümkün olduğu gibi toplu iğne kullanılarak da yapılabilir ya da dikiş iğnesi kullanarak yapılan iğne iplik büyüsü gibi uygulamaları vardır. Toplu iğne hem ak büyü hem de kara büyü için kullanılabilmektedir. Toplu iğne ile yapılan büyülerde hedef aşık etmek ve bağlamak olabildiği gibi karşıdaki kişiye zarar vermek de hedef haline getirilebilir. İğne iplik büyüsü dışında kalan iğne büyüleri genellikle kara büyü uygulamalarıdır. İğne ile yapılan kara büyü uygulamalarının en tehlikelisi sabun büyüsü olarak bilinir. Ölüm büyüsü olarak da adlandırılan sabun büyüsü uzun süreli bir büyüdür ve bu süre zarfında büyülenen kişinin dayanılmaz acılar çekmesi sağlanır. Kalıp sabunun üzerine büyü yapılacak kişiyi temsil edilen bir insan figürü çizilir. Bu figürün muhtelif yerlerine iğne batırılarak büyülenen kişinin acı çekmesi sağlanır. Bu yolla kişin kalp krizi ya da felç geçirmesi dahi sağlanabilmektedir. Eğer fark edilip önlem alınmazsa bu büyünün sonucu ölümdür.

Bir cevap yazın