Kara Sabun Büyüsü

Kara büyülerin yapılmasında kullanılan malzemelerden birisi olan sabunun çok tehlikeli sonuçlar doğurması büyü yapan medyumlar tarafından bildirilmektedir. Bu nedenle medyumların bu büyülere pek fazla yanaşmadıkları da bir gerçektir. Sabun büyüsü eğer kara sabun ile yapılırsa daha da etkili bir hale getirilmektedir. Kara sabun büyüsünün amacı ise yapılan kişide bilinç kaybı oluşturmak ve mevcut düşüncelerini başkası tarafından yönlendirilmesi için birebir etkisi vardır. Kişide tedavisi pek mümkün olmayan hastalıkların oluşmasında ve eğer büyü bozulmaz ise kısa sürede ölümle sonuçlanmasına kadar etkili bir büyü türüdür.

Kara Sabun Büyüsü Yaptırsam Benim Yaptırdığım Anlaşılır mı?

Öncelikle kara sabun büyüsü gibi tehlikeli bir büyünün yaptırılmamasından yana olduğumuzun altını çizeriz. Bizler bu büyülerden yapmıyor olsak da medyum süreçleri içerisinde bulunduğumuz için bu gibi büyüleri yaptıranların ileride başta vicdan azabı çektikleri ve büyüden kendilerinin veya yakın çevresindeki insanların da etkilenmesine neden olduklarını görmekteyiz. Kara sabun büyüsü yaptırsam anlaşılır mı diye merak ediyorsanız eğer kişi bırakın sizin yaptırdığınızı anlamasını, büyüye maruz kaldığını bile anlayamaz. Çünkü kara sabun büyüsü çok gizlidir ve insanı adeta günden güne eriterek hasta eder.

Kara sabun büyüsü çok eski tarihlerden beridir varlığını sürdürmektedir. Ancak geçmiş tarihte sabun büyüsü olarak bilinmezdi. Kil büyüsü olarak adlandırılan bu büyü o dönemlerde sabunun henüz bulunmadığını sabun yerine kil kullanıldığı için adı eski tarihlerde ve kadim büyü kitaplarında kil büyüsü olarak da geçmektedir.

Kara Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Burada nasıl yapılacağına dair bilgi araştırması yapmanız umarız ki sizin böyle bir kara büyüyü yapmaya kalkışacağınız konusunda yanılıyoruzdur. Çünkü bu büyüyü yapmak çok zordur. Çok ciddi psikolojik, ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklara yol açabilir. Cin musallatı veya korkular baş gösterebilir. Bu büyüyü bırakın herhangi bir medyuma yaptırım düşüncesini yaptıracak medyum bile bulamayacağınız kadar kötü sonuçları olmaktadır. Kara sabun üzerine insan figürü çizilerek yapılmaya başlanır. Kafa, kol, bacaklar gibi belirgin olan uzuvların üzerlerine iğne ile batırılarak elde edilir. Biz büyü yapmadığımız için tam olarak nasıl yapılacağına dair bilgileri yüzeysel olarak bildirebiliyoruz. Araştırdığımız kaynaklarda net bilgiler bulunamamaktadır.

Bir cevap yazın