Şekerle Aşık Etme Büyüsü

Bağlama büyüleri ülkemizde en çok uygulanan büyüler arasında yer alır ve şekerle aşık etme büyüsü en çok yapılan aşık etme büyülerinden birisidir. Şeker kullanılarak yapılan büyü çalışmalarından başka şeker üzerine aşık etme duası okunması da çok yaygındır.

Şekerle Aşık Etme Duası

Bu yöntem bir büyü çalışması olmasa da çok bilinen bir uygulamadır ve halk arasında şekerle aşık etme büyüsü olarak anılması bu yöntemi büyü sınıfına sokmaz. Bu amaçla yapılan duaların etkilenmek istenen kişi üzerinde çok etkili olduğu görülmüştür ve duanın okunmasının ardından etkilenen kişi özlem duymaya ve kendisi için dua okuyan kişiye karşı sevgi hissetmeye başlar. Ortaya çıkan sonuçlar bu duanın etkisinin iki ay içinde görüldüğü yönündedir. Bu yolla sevdiğini bağlamak isteyen insanlar okumayı ayın ilk yarısında yapmalıdır. Şeker üzerine 41 kez besmele çekilir ve daha sonra kişinin aşık olması için gereken dualar okunur.

Şekerin Yedirilmesi

Bu uygulamada üzerine okunan şeker aşık edilmek istenen kişiye yedirilmelidir. Kişi şekeri yedikten sonra işlemi yapan insana karşı duygu beslemeye başlar.

Şekerle yapılan aşık etme çalışmalarında farklı yöntemler uygulanmaktadır. Uygulama için toz şeker veya kesme şeker kullanılabilir ya da herhangi tatlı malzeme üzerine çalışma yapılabilir. Bu uygulamalarda ruhani varlıklardan destek alınıyorsa şekerle aşık etme büyüsü tehlikeli bir hale gelebilir. Öğrendikleri bilgilerle böyle bir büyü yapmaya niyetlenen insanlar yapılacak okumalara dikkat etmeli ve bu okumaların ruhani varlıkları harekete geçirmediğinden emin olmalıdır. Birçok şeker ile aşık etme büyüsü esnasında bu konuda görevli olan hüddamın adı tekrarlanır. Bu tekrar hüddamın devreye girmesine yol açar. Bu nedenle bu tarz uygulamalar mutlaka bir medyum yardımı ile yapılmalıdır.

Şekerle aşık etme büyüsünde iki yöntem vardır. Birincisinde uygulamayı yapan kişi şekeri tüketir. Bunun için de şeker bir bardak suyun içine atılır ve erimesi sağlanır. Bu esnada görevli hüddamın adı tekrarlanarak ondan yardın istenir. İşlemin sonunda ise kişinin kendisinin suyu içmesi gerekmektedir. Diğer yöntemde ise üzerine işlem yapılan şeker büyülenmek istenen kişiye yedirilir ya da içirilir.

“Şekerle Aşık Etme Büyüsü” üzerine 4 yorum.

  1. Medyum Burak beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisine aşk celbi yaptırdım faydasını fazlasıyla gördüm tavsiye ediyorum. 0553 371 89 94 aşk meşk sorunu olanlar arasınlar.

  2. arkadaşlar herkese selam ben özge, şekerle aşık etme büyüsünü yaptıracaksanız çok iyi bi hocanızın olması lazım. herhangi bi hocaya yaptırırsanız hem paranıza yazık edersınız hem de büyük riske girmiş olursunuz. Şahsen ben çok iyi bi hocaya yaptırdım, ve cok memnun kaldım isteyenlere telefonunu verebilirim.
    Ancak asıl mesele işlemi yaptırdıktan sona beklemekte ve şekeri yediebilmekte. Bu konuda ise iş tamamen bizlere düşüyor dostlar.

Bir cevap yazın