Çok Güçlü Soğutma Büyüsü

Soğutma büyülerindeki asıl amaç etrafınızdaki bir insanın sizden soğuyarak uzaklaşmasını sağlamaktır. Örneğin; kocasından ayrılmak isteyen bir kadın çok güçlü soğutma büyüsü yaptırarak kocasının kendisinden soğumasını ve sonrasında ayrılmasını amaçlayabilmektedir. Soğutma büyüleri iki çeşit yapılmaktadır. Birincisi necis yani pis malzemelerle elde edilen, diğeri de tılsım sözcükleri ile elde edilmesiyle medyum tarafından yapılabilen bir büyüdür. Kara büyü olarak bilinmeli ve aynı zamanda vefk ile de elde edilebilmektedir. Sizlere önerimiz ise vefk ya da tılsım şeklinde uygulatmanızdan yanadır. Necis ile yapılan kara büyüleri hiçbir zaman önermediğimiz için sizlere vefk ile yapılan soğutma konusunu ele alarak anlatmak istiyoruz. Malzeme kullanılarak yapılan büyüler günahtır ve ters tepebilir. Ters tepme durumunda kişide çok değişik psikolojik vakalar görülebilirken tılsım veya vefk ile elde edilmesinin büyü ile bir alakasının olmadığı için gönül rahatlığı ile yaptırılabilir. Çünkü tılsımlı sözcükler ve vefk dualarla yapılmaktadır. Bir çok farklı yöntemle soğutma büyüsü yapmak mümkündür ancak tesirinin kuvvetli olması için çok güçlü yapılan soğutma büyüleri de vardır.

Çok Güçlü Soğutma Vefki

Öncelikle şunun bilinmesini istiyoruz. Vefk ile büyü arasında çok büyük fark vardır. Vefk işlemleri büyü değildir ve medyum aracılığı ile yapılıyor olmasına güvenebilirsiniz. Çünkü vefk herhangi bir kağıt üzerine ya da bez parçası üzerine dua yazılması veya sembol çizilmesi ile elde edilmektedir. Vefk yazıları tahmin edileceği üzere Arapça yazılmaktadır. Bazı durumlarda Süryanice yazıldığına da şahit olabilirsiniz. Bu medyumun bilgisine bağlıdır. Ayrıca bu yazılar düz bir şekilde değil de geometrik şekiller ile birlikte yapılmaktadır.

Bir insanı kendinizden soğutmak istiyorsanız mesela; kocanızı, karınızı, çocuğunuzu, kayın validenizi, kayınpederinizi, eşinizi dostunuzu veya bir akrabanızı soğutma vefki yaptırarak sizden soğumasını sonrasında da uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

Soğutma Vefkini Kim Yapar?

Medyumlar genel olarak büyü yapılmasına karşı oldukları için aslında yaptıkları iş büyü değil vefk veya tılsımdır. İnsanlar vefk, tılsım gibi konularda bilgi sahibi olmadıkları için yapılan iş sürecini büyü olarak bilirler. Bizler neredeyse tüm yazılarımızda bu konuya değinmekteyiz. Biz büyü yapmayız ve bozmayız. Bu nedenle taleplerinizi vefk veya tılsım ya da celb ile bizlere ulaştırırsanız elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Soğutma Vefki Yapılırken Nelere İhtiyaç Duyulur?

Öncelikle yapılacak olan çalışma kişiye özel çalışmalar olduğu için kişini anne adı, baba adı, doğum tarihi, annesini doğum tarihi, babasının doğum tarihi, kardeş isimleri, kaç yaşında olduğu, hangi burca sahip olduğu gibi bilgilere ihtiyaç duyulur. Her medyum farklı bilgileri isteyebilir. Burada belirttiklerimiz medyuma göre değişkenlik gösterecektir. Bunun istenilmesindeki amaç ise kişiye özel çalışma yapılmasından dolayıdır. Herhangi bir şekilde kişiye özel yapılan bir çalışma başkasında etkisini göstermez.

Soğutma Vefki Yaptırdıktan Sonraki Süreç Nasıl İlerler?

Soğutma vefki yapıldıktan sonra tılsımlı sözcükler ile birlikte tılsım haline getirilir. Yani elinize alabileceğiniz bir nesne haline getirilir. Soğutma vefkinin yapıldığı kişilerin veya kişinin gözle görebileceği fakat fark etmeyeceği alanlara koyulur. Mesela vitrinin içindeki bardağın içerisine, vazo içerisine, çiçek diplerine, duvar saatinin arkasına vs. Bu durum mümkün olmuyorsa eğer medyum gerekli süreci size anlatacaktır. Kişi ne kadar fazla bu vefki görürse o kadar hızlı bir şekilde etkisini görecektir.

Kişi soğutma vefkinin tesiri ile birlikte yaptıran kişiden nefret etme derecesine gelecektir. Aynı ortamda bulunmak istemeyecek, en ufak bir şeyden nem kapacak ve küsüp gidecektir. Bu kişi ne kadar çok seviyor olsa da sevgi vefkin etkisiyle birlikte nefrete dönüşecektir.

Yaptırdığınız vefki bulunduğu ortamdan hemen almamanız yani taşımamanız gerekir. Bu sebeple ilk koyacağınız yer çok önemlidir. 11 gün geçmeden başka yere alınması tavsiye edilmez. Medyum gerekli tüm bilgileri zaten size verecektir. Soğutma vefki oldukça etkili olup tekrar bildirmek istersek eğer büyü ile hiçbir alakası yoktur. Kayınvalidemi evimden nasıl soğuturum diyenler için oldukça etkili bir yöntemdir.

Soğutma Vefki Kaç Günde Tutar?

Öncelikle medyumla anlaşmaya vardığınız zaman 7 gün sürecek bir tılsım çalışması yapılacaktır. Bu 7 günün sonrasında oluşturulan vefk tılsımı tarafınıza gönderilecektir. 15 ve 40 gün arasında da etkisini göstermesi beklenir. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Bir cevap yazın