Evden Soğutup Uzaklaştırma Büyüsü

Genellikle yeni evli olan kişilerin evine olan ilgisini başkalarıyla paylaşması durumlarında büyüleri çare olarak gördükleri söylenebilir. Yeni evli olan birisi aynı ev içerisinde kayınpederi, kayınvalidesi, eltisi, kayınbiraderi, halası, dayısı vs. daha da çok sayılabilecek bu kişiler ile aynı ev içerisinde yaşamaktan pek hoşlanmayabilir. Bu kişileri evden soğutarak evi terk etmesi istenilebilmektedir. Kendi kendine evden soğuyarak uzaklaşmasını ise evden soğutup uzaklaştırma büyüsü ile çözmek mümkün olabilmektedir. Her ne kadar aslında evi terk etmesi basit bir iki kelime ile de söylenebilse de aranın açılması, iyiyken kötü olunması gibi durumlarla karşılaşılmaması için kişi uzaktan kimsenin haberi olmadan büyü yöntemi ile durumu çözmek isteyebilmektedir.

Kişiyi Evden Soğutmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Allâhumme eslih lî dîniyel-lezî huve ‘ismetu emrî, ve eslih lî dunyâyel-letî fîhâ me’âşî, ve eslih lî âhiratiyel-letî ileyhâ me’âdî, vec’alil-hayâte ziyâdeten lî fî kulli hayrin, vec’alil-mevte râhaten lî min kulli şerr.

Yukarıda belirtilen dua ile aslında sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Araştırmalarımı bu yönde olsa da 40 gün süresince toplamda 530 defa okunması ile kişiyi evden soğutmak mümkün olabilmekte şeklinde araştırmalara dayalı olarak bu bilgiyi verebiliyoruz. Ancak tam olarak net cevap verebilmek adına dua ile değil de büyü ile bunu gerçekleştirmek istiyorum diyenleriniz mutlaka olabilir. Bu sebeple evden soğutup uzaklaştırma büyüsü üzerine yaptığımız araştırmalarımızı da sizinle paylaşmadan edemiyoruz.

Evden Soğutmak İçin Medyumlar

Büyü yaparak bazı istenilmeyen kişilerin evden soğutulması ve devamında amacın bu kişinin ya da kişilerin eve sürekli gelip gitmemesi için ya da uzun zamandır evde kalıcı olan kişilerin evden soğuyarak kendi kendisine uzaklaşması istenilebilir. Bu durumda yakın çevrenizdeki insanlardan medyum kişililer ile iletişime geçerek yardım alabilme yöntemini deneyebilirsiniz.

Evden soğutarak uzaklaştırma büyüsü aynı hane içerisinde sürekli kalan kişiler için değil de eve sık sık gelen kişiler için de yapılabilir. Mesela sürekli evinize gelen komşunuzun kalbini kırmadan gelmesinden rahatsız oluyorsanız eğer bunu büyü yolu ile yapabilirsiniz. Ya da evinize sürekli gelen kayınvalideniz, kayınpederiniz gibi istemediğiniz kişileri de uzaklaştırmak için büyü denenebilir.

Bir cevap yazın