Soğukluk Büyüsü Nedir?

Adından da aslında ne olduğu açıkça belli olan bir büyüdür. İnsanlar yakın çevresindeki eşlerine, dostlarına, akrabalarına ya da herhangi birisine karşı soğukluk hissi yaşamasına ya da yaşatmasına denilmektedir.  İçeriğinde insanların düşünce yapısını kontrol etmek yatar. Ancak soğukluk büyüsü iyi bir şekilde araştırılmalı, işinde iyi olan medyumlardan yardım alınarak yapılmalıdır. Aksi halde yanlış yapılan uygulamalar ciddi sorunları ortaya çıkarabilir.

Soğukluk büyüsü genelde evli olan insanlar üzerine yapılmaktadır. Evli olan kişilerin aralarının açılması için özel eşyalarının kullanılmasıyla büyü yapılır. Resimler, fotoğraflar veya diğer kişisel eşyalar kullanılarak kötü niyet edilerek yapılan bir büyüdür. Evli insanların aralarını bozarak ortaya bir soğukluk çıkarmak sonrasında da bu kişilerin birbirlerine olan sevgisinin nefrete dönüştürülmesi istenir.

Medyumlar soğukluk büyüsü yaparken oldukça hassas bir yaklaşımla konuya girerler. Doğru bir sonuç alabilmek için kişiyi iyi dinlemeli ve nasıl adım atacağına iyi karar vermelidir. Piyasada o kadar çok medyum vardır ki en iyisini bulmak ve en iyisini yaptırmak tamamen sizin elinizde olan bir kavramdır.

Çok Güçlü Aşklar Bitirecek Güçtedir

Soğukluk büyüleri yapıldığı andan itibaren etkisini kuvvetli bir şekilde gösterir. Çok büyük bir aşkı, güçlü denilebilecek bir sevgiyi günler içinde bitirecek kadar tesirlidir.

Soğukluk büyüsü yapılırken tılsımlara ihtiyaç duyulur. Yani nesneler önemli bir parçadır. Nesneneler üzerine yapılacak olan Vefk duaları güçlü bir yapıyla okunur, üflenir ve kişiye gönderilir. Eğer uzak bir şehirdeki medyuma soğukluk büyüsü yaptırırsanız size birkaç malzemeyi ulaştıracaktır. Bu nesnelerle neler yapılacağını sizlere bildirir sonucunda da istediğiniz emele ulaşmanız sağlanır.

Soğukluk Büyüsünü Kim Yapar

Öncelikli olarak bizler soğukluk tılsımı yapmaktayız. Büyü ile bir alakamız yoktur. Her ne kadar burada büyü olarak belirtiyor olsak da insanlar arasında bu tılsımların, duaların büyü gücüyle yapıldığı zannedildiği için bizlerde buradan böyle bilgiler paylaşmak durumunda kalmaktayız. Yapacağımız Vefkler ve tılsımlar %80 ihtimalle tutacaktır. Geriye kalan %20’lik kısım size belirtilen işlemlerin yerine getirmediğiniz için tutmaması söz konusu olmaktadır. Eğer bir soğukluk tılsımına ihtiyacınız varsa bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın